İşte 2024’ün en çok beklenen PC oyunları

0
İşte 2024'ün en çok beklenen PC oyunları
İşte 2024'ün en çok beklenen PC oyunları

PC oyunculuğu artık ölmekte olan bir sektör olarak görülmüyor. Dijital mağazaların yükselişi, büyük yayıncılardan küçük bağımsız ekiplere kadar bazı mükemmel oyunlarla birleştiğinde, PC platformunu oyun yapmak için çok uygun bir yer haline getirdi. 2024 yılında, bazıları geçen yıl piyasaya sürülmesi beklenen bir sürü harika PC oyunları oynamayı dört gözle bekliyoruz. Listemizde, PC platformunda oldukça başarılı olduğunu kanıtlamış bir tür olan birçok farklı tarzda birkaç strateji PC oyunları yer alıyor.

Xbox 2024 listesindeki tüm oyunlarımızın PC’de de piyasaya sürülmesinin planlandığını belirtmek isteriz. En çok beklenen PC oyunlarımız için Xbox listemizi çoğaltmak istemedik, bu yüzden birçoğu ya sadece PC için piyasaya sürülecek ya da muhtemelen bu oyun için ana platform olacak bazı yeni oyunlar seçtik.

Ghost of Tsushima Director’s Cut – 16 Mayıs 2024

13. yüzyıl Japonya’sında, karakteriniz topraklarını Moğol istilasından korumak zorunda olan bir samuraydır. Popüler PlayStation oyununun bu PC sürümü yalnızca görüntü yükseltme, kare oluşturma ve ultra geniş ekran desteği gibi özelliklere sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda bir PlayStation kaplaması içeren ilk Sony PC portu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Şu Ortamda Sudan Ucuz Dedirtecek Telefon Samsung Galaxy M01 Tanıtıldı

Life By You – 4 Haziran 2024

İnsanları yarattığınız ve onları inşa ettiğiniz evlere ve ortamlara yerleştirdiğiniz ve nasıl etkileşime girdiklerini gördüğünüz bu oyun dünyasının sorumlusu sizsiniz. Life By You, Paradox’un Elecoonic Arts’ın The Sims’ine benzeyen ancak modlar aracılığıyla oyuncular için belki de daha fazla kontrol sağlayan bir oyun girişimi.

Frostpunk 2 – 25 Temmuz

Kutup sıcaklıklarında donmuş bir kıyamet sonrası dünyasında, bir şehrin hayatta kalmak için hala genişlemesi ve inşa etmesi gerekiyor. Şehir kurma oyunları son zamanlarda yeni bir soluk kazandı ve bu türe getirilen bu çok farklı yaklaşım inanılmaz görünüyor ve umarız aynı şekilde iyi oynanır.

Stormgate – TBD 2024

Dünya, mekanik ve hatta robot köpekler gibi büyük birimlerle şeytani benzeri uzaylı tehditlerle savaşmak zorunda. Blizzard’daki eski Starcraft geliştiricileri, StarCraft III’ün nasıl olabileceğini hayal edebileceğimize çok benzeyen üç fraksiyonlu bir RTS oyunu yapmak için Frost Giant Studios’u kurdu. Stormgate’in Kickstarter kampanyasına şimdi göz atabilir ve erken beta testlerinde oynayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Epic Games Merkezini Taşımak İçin ABD'de Devasa AVM Satın Aldı

Vampir: The Masquerade – Bloodlines 2 – TBD 2024

Vampirler günümüz Seattle’ında kol geziyor ve siz de Kindred’in çeşitli klanlarıyla uğraşmak zorundasınız. İşte uzun zamandır beklenen bir oyun daha, ancak yeni geliştirici The Chinese Room ile bu oyun nihayet Vampire’ın devamı olmak için bir araya geliyor gibi görünüyor: Masquerade RPG oyununun devamı olacak gibi görünüyor.

Diablo IV: Vessel of Hatred – TBD 2024

Mephisto’nun Sanctuary için bazı şeytani planları var ve onları durdurmak size bağlı. Bunun için daha önce görülmemiş Nahantu adlı bir bölgeyi ziyaret etmeniz gerekecek. Blizzard 2023’te Diablo IV ile büyük bir başarı elde etti ve 2024’te oyunun ilk genişleme paketinde oyunculara öldürmeleri için daha da fazla canavar vermeye devam edecek gibi görünüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz