Sony God of War Ragnarök’ü çok yakında PC için duyuracak

0
Sony God of War Ragnarök'ü çok yakında PC için duyuracak
Sony God of War Ragnarök'ü çok yakında PC için duyuracak

Yeni bir rapora göre Sony’nin PlayStation’a özel oyunlarını PC’ye getirme konusundaki yavaş ve istikrarlı yaklaşımı yakında devam edecek. Spider-Man’den The Last Of Us’a kadar her şey artık PC’de mevcutken, God of War Ragnarök platform boşluğunu aşmak için hazırlanan en son oyun olabilir.

God Of War Ragnarok PC Sürümü Çok Yakında Açıklanacak

Rapor, daha önce de yaklaşan PlayStation sürümleri hakkında birçok doğru bilgi veren güvenilir sızıntı ve veri madencisi Billbil-kun’dan (Dealabs) geliyor. Sızıntı yapan kişinin verdiği son bilgilere göre, aksiyon-macera oyunu God of War Ragnarök PC için duyurusu bu ay yapılacak.

God Of War Ragnarok PC Sürümü Çok Yakında Açıklanacak
God Of War Ragnarok PC Sürümü Çok Yakında Açıklanacak

Ayrıca Mayıs ayında yeni bir PlayStation Showcase yapılacağına dair söylentiler de dolaşıyor. Eğer bu ay bir yayın gerçekleşirse Sony, Santa Monica Stüdyosu tarafından geliştirilen son derece popüler oyunu PC için duyurabilir. Ancak daha önceki port duyurularına bakacak olursak, portu ve çıkış tarihini açıklayan ani bir blog yazısı daha olası. Ne yazık ki, Billbil-kun’un bu raporunda tahmini bir çıkış tarihi bile yer almıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Telefonu Virüsten Koruma

Ragnarök ayrıca geçen yılın Aralık ayında büyük bir ücretsiz genişleme aldı. Valhalla adını taşıyan bu eklenti, oyuncuların her seferinde geçici ve kalıcı yükseltmeler kazanırken çeşitli düşman katmanlarında savaşmalarına olanak tanıyan, eleştirmenlerce beğenilen senaryo modunun üzerine yeni bir roguelike modu getirdi.

Helldivers 2 gibi özel durumlar dışında, Sony genellikle AAA gişe rekorları kıran oyunlarını PC’ye getirmeden önce en az bir yıl bekler. God of War Ragnarök ilk olarak 9 Kasım 2022’de PlayStation 4 ve 5’te yayınlanmıştı, bu da onu bir port için başlıca aday yapıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz