iPhone’unuzdaki Tüm E-postaları Silme

0
iPhone'unuzdaki Tüm E-postaları Silme
iPhone'unuzdaki Tüm E-postaları Silme

iPhone’unuzdaki Mail uygulaması, tüm e-postaları tek bir yerde tutar. Kaç tane hesabınız olursa olsun, hepsini tek bir uygulamada kontrol etmenizi sağlar. Bununla birlikte, bunun dezavantajı, bu kadar çok hesap beslenirken Posta gelen kutunuzun inanılmaz derecede hızlı bir şekilde dolabilmesidir. iPhone’unuzdaki Mail uygulamasındaki tüm e-postaları nasıl sileceğinizi merak ediyorsanız, bu eğitim size nasıl yapılacağını gösterecektir.

Mail’deki Tüm E-postaları Silmek İçin Tümünü Seç’i Kullanın

Mail uygulamasındaki her hesaptaki tüm e-postaları silmek istiyorsanız, aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir. İlk olarak, Posta uygulamasını açın. Ardından, Tüm Gelen Kutuları’nı seçin. Bu, iPhone’unuza aldığınız tüm e-postaları tüm hesaplarınızdan açacaktır. Tüm e-postalarınızı seçmek için Düzenle > Tümünü Seç’e dokunun. Tüm e-postalarınızı seçtikten sonra, sağ alt köşede bir Çöp Kutusu düğmesi göreceksiniz. Buna dokunmak, seçilen tüm e-postaları siler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Mekanlara Özel Gizli Kamera

Tek Bir Hesaptan Tüm E-postalar Nasıl Silinir?

Posta gelen kutunuzu yalnızca bir e-posta hesabı dolduruyorsa ne olur? Bazı nedenlerden dolayı Apple, tek bir hesaptan e-postaları çöpe atmak için Tümünü Seç’i kullanmanıza izin vermiyor. Ancak geçici bir çözüm olarak, bunun yerine tüm iletilerinizi bir kerede Önemsiz klasörüne göndermek için bu talimatları uygulayabilirsiniz. Yine de, bunu çok sık yapmak, Posta uygulamasını gelecekte bu gönderenlerin bazılarından gelen mesajları otomatik olarak çöp kutusuna göndermek için eğitebilir.

iPhone Tüm E-postaları Silme
iPhone Tüm E-postaları Silme

Yukarıdaki talimatlarda Tüm Gelen Kutuları’nı seçmek yerine, belirli bir hesap veya gelen kutusu seçin. Ardından Düzenle > Tümünü Seç’e gidin. Ekranın alt kısmında İşaretle > Önemsize Taşı’ya dokunun. Yer açmak istiyorsanız, ayrıca önemsiz klasörünüze gitmeli ve oradaki e-postaları silmelisiniz. E-posta hesaplarını iPhone’unuzdan da silebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Err_Cache_Miss Hatası

E-postalarınızın Tümünü veya Bazılarını Kolaylıkla Silin

Tüm iPhone e-postalarınızı silmek, gelen kutunuzu temizlemenin ve daha düzenli hissetmenin harika bir yoludur. Ayrıca iPhone’unuzda yerden tasarruf sağlar. Tüm e-postalarınızı silmek istemiyorsanız, sadece silmek istediklerinizi seçerek bazılarını silebilirsiniz.

Ayrıca belirli bir anahtar kelimeyi arayabilir ve yalnızca bu e-postaları gösterebilirsiniz. Ardından, bu e-postaları seçip silmeniz yeterlidir. Bu, yeni bir işe girdikten veya promosyon e-postalarını sildikten sonra temizlik yapmanın harika bir yoludur. Her iki durumda da, iPhone’unuzdaki e-postalarınızın tümünü veya bir kısmını nasıl sileceğinizi bilmek kesinlikle yararlıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz