iPhone’da iOS 15 Nasıl Güncellenir?

0
iPhone'da iOS 15 Nasıl Güncellenir
iPhone'da iOS 15 Nasıl Güncellenir

Apple, iPhone için oldukça düzenli güncellemeler yayınlar. Her yıl en az bir büyük işletim sistemi güncellemesine ek olarak, genellikle yıl boyunca, genellikle hataları düzeltmek ve güvenlik iyileştirmeleri yapmak için birkaç artımlı güncelleme vardır. Apple, tüm yaz boyunca iOS 15’in beta testini yaptıktan sonra, dünyanın dört bir yanındaki iPhone’lar için en son işletim sistemini piyasaya sürdü. Siri çevrimdışı oluşturma, Canlı Metin ve Odak modlarının yanı sıra FaceTime, Fotoğraflar, Spot Işığı, Hava Durumu ve daha pek çok iyileştirme dahil olmak üzere bir dizi yeni özelliğe sahiptir. iOS 15’in en yeni özelliklerinden yararlanmak için en yeni iPhone’a ihtiyacınız yok. Şu andan itibaren mevcut iPhone ve iPad’inizi en son yazılım sürümüne güncelleyebilirsiniz.

2015’ten bu yana tüm iPhone’lar yükseltme için uygundur ve size hiçbir maliyeti yoktur. Apple’ın iOS 15 için vaat ettiği her şey bu ilk sürümde değil. Çok tartışılan CSAM tespiti, Apple bazı değişiklikler yaparken ertelendi ve SharePlay ve Eski Kişiler gibi özellikler de bu yıl içinde geliyor. Gecikmiş özelliklerden bazıları için bir kılavuzumuz var. Bu yazıda size Telefonda iOS 15 nasıl güncelleyeceğinizi öğreteceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   iPhone'da Ekran Kaydı Nasıl Alınır?
iPhone'da iOS 15 Guncelleme
iPhone’da iOS 15 Guncelleme

iPhone’da iOS 15 Güncelleme

iOS 15’i indirmek için iPhone’unuzu bir bilgisayara bağlamanız gerekmez. İnternet bağlantınız olduğu sürece güncellemeyi doğrudan iPhone’unuza indirebilirsiniz.

  1. Cihaz ayarlarınızı açın.
  2. Aşağı kaydırın ve Genel’e dokunun.
  3. Yazılım güncellemesi’ne dokunun.
  4. Telefonunuz için iOS 15 güncellemesi mevcutsa, burada görünür. İndir ve kur’a dokunun ve onaylamak için şifrenizi girin.
  5. İndirmenin tamamlanmasını bekleyin. Bekleme süresi internetin hızına bağlıdır.
  6. Şimdi Yükle’ye dokunun.
  7. Cihazınızın ekranı kararır ve güncelleme işlemi başlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz