İphone 12 Fiyatı Ne Kadar Olacak? Şok İddia!

0
51
İphone 12 Fiyatı Nasıl Olacak?

Merhaba Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ailesi, bugün İphone 12 konusunda gelen yeni iddialardan bahsedeceğiz. İphone 12 fiyatı ne kadar olacak? Şok iddia!

Apple’ın heyecanla beklenen telefonu İphone 12 fiyatı hakkında çok farklı iddialar dolaşıyor. Gelen haber bekleyenleri üzebilir.

Akıllı telefonlar içerisinde kendisine harika bir taht kuran Apple, çıkardığı cihazlarla gündemdeki yerini sürekli koruyor. Şuanda herkes İphone 12 konusuna yoğunlaşarak fiyatın ortaya çıkmasını bekliyor. Koronavirüs tüm dünyayı sarstığı gibi Apple şirketini de sarsmıştı. Şirket pandemiden dolayı bazı parçaları tedarik etmekte zorlandı.

Şirketin mali açıdan zorlanması sebebiyle akıllara bir şüphe düştü. İphone 12 fiyatı beklenenin üstünde mi olacak? Apple yakın zamanda cihazı tanıtarak fiyat bilgisini ifade edecek. Durum biraz kritik görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Bedava Habbo Hesapları
iphone-12-fiyati
İphone 12 Fiyatı

Kulaklık ve Şarj Aleti Olmayacak!

Yeni bir iddianın daha ortaya çıkmasıyla fiyatın yüksek olabileceği ihtimali daha da artıyor. Iphone 12’nin 749 dolarlık bir fiyatı olacak ve kutusundan herhangi bir kulaklık veya şarj aleti çıkmayacak. Dolayısıyla İphone 12 kullanıcıları kulaklık ve şarj aleti için ekstra masraf yapacak.

Eylül sonu, Ekim başı gibi tanıtılması beklenen İphone 12, bu iddialarıyla bekleyenlerini biraz üzdü. Kulaklık ve şarj aletinin çıkmaması tam bir abartı olacak. Şuanda sadece böyle bir durum olmamasını umuyoruz. Apple şirketi şuanda herkesin takibinde.

iphone-12-ozellik
İphone 12 Özellikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz