31 Ekim Gününe Dikkat!

0
50
31-ekim-gunune-dikkat
31 Ekim Gününe Dikkat!

Merhaba Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ailesi, bugün sizlere önemli bir gök olayından bahsedeceğiz. 31 Ekim Gününe Dikkat!

Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) çok nadir görülen bir gök olayından bahsetti. Yapılan açıklamaya göre her yıl 12 kez görülebilen Dolunay, Bu yıl tam 13. Kez görülebilecek. Bu olayın ise 31 Ekim tarihinde görüleceği ifade edildi.

NASA, 31 Ekim tarihinde 13. Kez görülebilecek olan dolunayın, “Mavi Dolunay” olacağını da bildirdi. Bu mavi ay harika bir gök şöleni yaratacak. 2020 yılı yaşananlarla bitmeyerek nadir görülen bir olayla tekrar gündeme geldi.

Gökbilimciler bu yıl içerisinde 13. Kez görülebilecek olan Mavi Ay’ın bir takvim ayında ikinci Dolunay olarak çok nadir görülebileceğini de belirtti. Bu durumun herhangi bir etkisi olacak mı astrologlar ve bilim insanları araştırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Fiyatı en çok zamlanan Renault Clio fiyat listesi
mavi-dolunay-31-ekim
31 Ekim Tarihinde Mavi Dolunay

31 Ekim’de Ne Olacak?

2020 yılının felaketler yılı olması sebebiyle bu 31 Ekim gününe de korku dolu gözlerle bakanlar var. Ancak yaşanan durum nadir de olsa geçmiş dönemlerde yaşandı ve şuanda yaşanması da herhangi bir şeyi değiştirmeyecek gibi duruyor.

mavi-ay
Mavi Ay

31 Ekim tarihinde dürbünlerinizi alarak gökyüzünde güzel bir seyahat yapabilirsiniz. Mavi Ay’ı seyretmek için 31 Ekim tarihini kaçırmayın. Belki de böyle bir anı yaşamanız bir daha mümkün olmayabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz