iOS 16’da Fotoğrafları Toplu Düzenleme

0
iOS 16'da Fotoğrafları Toplu Düzenleme
iOS 16'da Fotoğrafları Toplu Düzenleme

Stok iOS Fotoğraflar uygulaması, resimlerinizi öne çıkarmak için fazladan bir dokunuş eklemenize yardımcı olabilecek temel fotoğraf düzenleme işlevine sahiptir. Sorun, belirli bir filtreyi beğendiğinizde ve birden çok fotoğrafın bu şekilde görünmesini istediğinizde ortaya çıkar. Ama neyse ki, bu daha uzun bir sorun olmalı. iOS 16’dan itibaren, aynı ayarlarla birden fazla görüntüyü düzenlemek artık bir güçlük değil. Aşağıda, iOS 16’da tek bir dokunuşla birden fazla fotoğrafı nasıl düzenleyeceğinizi göstereceğiz.

iOS 16’da Birden Fazla Fotoğraf Nasıl Düzenlenir?

Apple’ın mobil işletim sistemindeki önceki güncellemeler gibi, iOS 16 da iPhone’a birkaç yeni özellik getiriyor. Örneğin, iOS 16 kilit ekranınızı özelleştirebilir, iPhone’unuzda pil yüzdesini etkinleştirebilir, aynı anda birden fazla fotoğrafı düzenleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Tek gereksinim, iOS 16 çalıştırıyor olmanızdır. Bu nedenle, en son sürümde değilseniz, iPhone’unuzu güncelleyin ve fotoğrafları toplu olarak düzenlemek için şu adımları izleyin:

  1. Fotoğraflar uygulamasını açın.
  2. Düzenlemek üzere bir resmi açmak için dokunun ve sağ üstteki Düzenle’yi seçin.
  3. Fotoğrafınızı istediğiniz gibi düzenleyin ve bitirmek için Bitti’ye dokunun.
  4. Ardından, sağ üst köşedeki üç noktalı menüye dokunun ve açılır pencereden Düzenlemeleri Kopyala’yı seçin.
  5. Galeri görünümünüze dönmek için sol üstteki < düğmesine dokunun.
  6. Şimdi, sağ üstteki Seç’e dokunun ve düzenlemek istediğiniz tüm fotoğrafları aynı ayarlamayla seçin.
  7. Sağ alt köşedeki üç noktalı menüye dokunun ve Düzenlemeleri Yapıştır’ı seçin.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   TikTok Takipçi Hilesi - BEDAVA Tiktok Takipçi Kazan

iPhone’unuz, ekranın alt kısmına yakın bir yerde bir ilerleme çubuğu bulunan küçük bir açılır pencere görüntüleyecektir. İşlem tamamlandığında açılır pencere kaybolacaktır.

iOS 16'da Fotoğrafları Toplu Düzenlemek
iOS 16’da Fotoğrafları Toplu Düzenlemek

iPhone’unuzda Sorunsuz Birden Çok Görüntüyü Düzenleyin

iOS 16’nın toplu düzenleme özelliği, iPhone’unuzda çok sayıda fotoğraf çekiyorsanız ve Apple’ın Fotoğraflar uygulamasında sağladığı temel görüntü düzenleme yeteneklerinden hoşlanıyorsanız kullanışlıdır. Süreç basittir; başka bir şeye ihtiyacın yok.

Tabii ki, gelişmiş resim düzenleme yeteneklerine ihtiyacınız varsa, stok Fotoğraflar uygulaması pek yardımcı olmayacaktır. Bunun yerine, Photoshop gibi tam özellikli fotoğraf düzenleme uygulamalarına gitmeniz gerekecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz