Beats Kulaklık Nasıl Eşleştirilir?

0
34
Beats Kulaklık Nasıl Eşleştirilir
Beats Kulaklık Nasıl Eşleştirilir

Beats Wireless serisi ile karışık kulaklık kabloları geçmişte kaldı. Beats Wireless’ınızı bir cihazla eşleştirmek istiyorsanız bu, birkaç hızlı adımda tamamlanabilecek basit bir işlemdir. Ayrıca, bunları yerleşik Bluetooth işlevine sahip herhangi bir cihaza bağlayabilirsiniz. Beats kulaklıklar, olağanüstü ses kalitesiyle bilinir. Ama belki şimdi kulaklıklara bakıyor ve onları nasıl eşleştireceğini merak ediyor.

Başlamadan önce Wireless Beats’i herhangi bir cihazınızla eşleştirmenin anahtarı, güç düğmesinin nerede olduğunu bilmenizdir. Güç düğmesi nerede olduğundan emin değilseniz, kulaklığınız ile birlikte verilen kılavuza bakın. Bluetooth kulaklığı bir mobil cihaza bağlamak için önce cihazın bulunabilir olduğundan emin olun. Bunu, güç düğmesini yaklaşık beş saniye basılı tutarak Beats kulaklığınızda yapabilirsiniz. Cihazınızın eşleşmeye hazır olduğunu gösteren Bluetooth LED’inin yanıp söndüğünü göreceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   2021 Nissan Juke'un Türkiye Fiyatı Açıklandı
Beats
Beats Kulaklık

Beats Kulaklık Eşleştirme

Beats kulaklıkları bir bilgisayar veya mobil cihazla eşleştirin

 1. Beats kulaklığınızı açın. Bu, ilk kez açıldıysa, otomatik olarak eşleştirme modunda olmaları gerekir. Değilse, eşleştirme modunu etkinleştirmeniz gerekecektir.
 2. Yalnızca Artıları: Sol kulaklıktaki “mod” düğmesini basılı tutun. Bu aynı zamanda gürültü engellemeyi açıp kapatmak için kullanacağınız düğmedir.
 3. Studio3 ve Solo3 Wireless: Altındaki beş ışığın tümü yanıp sönene kadar güç düğmesini beş saniye basılı tutun.
 4. Beats Flex: Gösterge ışığı yanıp sönene kadar güç düğmesini basılı tutun.
 5. Powerbeats: Gösterge ışığı yanıp sönene kadar sol kulaklıktaki düğmeyi basılı tutun.
 6. Powerbeats Pro: Kulaklıkları kılıfına koyun ve açık bırakın, ardından dış ışık yanıp sönene kadar kutunun içindeki düğmeyi basılı tutun.
 7. Cihazınızın kilidinin açık olduğundan emin olarak Beats kulaklığınızı cihazınıza yakın tutun.
 8. Cihazınızın Bluetooth menüsüne gidin. Bir iPhone veya Android cihazında Ayarlar uygulamasında olacaksınız. Bir PC veya Mac’te, onu arayarak bulabilirsiniz.
 9. Bunu bir PC’de, sol alttaki Başlat simgesine tıklayarak ve “Bluetooth”u arayarak, ardından göründüğünde “Bluetooth ve diğer cihaz ayarları”nı seçerek bulabilirsiniz.
 10. Mac’te, sağ üst köşede büyüteç simgesini tıklayın ve “Bluetooth”u arayın, daha sonra göründüğünde “Bluetooth” seçeneğini seçin. “Sistem Tercihleri”nde görünecektir.
 11. Telefonunuz veya bilgisayarınız yakındaki eşleştirmeye hazır cihazları arayacaktır. Beats’iniz göründüğünde, bağlanmaya başlamak için üzerlerine tıklayın veya dokunun. Bir erişim kodu istenirse, “0000” girin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz