Instagram Mavi Tik Alma

0
8

Instagram’da mavi tik nasıl alacağınızı öğrenmek istiyorsanız doğru yere geldiniz. Bu yazıda size Instagram doğrulaması için nasıl başvuracağınızı anlatacağız.

Mavi Tik Nasıl Alınır?

Instagram’da doğrulamak için başvuru yapmak yalnızca birkaç  dakika almaktadır. Instagram mavi tik fiyat hakkında merak edilenleri de açıklıyoruz. İşte kolay adımda nasıl yapacağınız.

 1. Adım: Giriş yapın

Hesabınıza giriş yapın. Birden fazla Instagram hesaplar varsa, doğrulamanız gereken hesaba giriş yaptığınızdan emin olmanız gerekir.

 1. Adım: Doğrulama isteğinde bulunun
 • Profilinizin sağ üst köşesindeki menü simgesine dokunun.
 • Ekranın altındaki Ayarlar dişli simgesine tıklayın.
 • Hesap’a dokunun.
 • Doğrulama iste’ye dokunun.
 1. Adım: Kimliğinizi onaylayın
 • Instagram hesap adınızı girin ve aşağıdaki alanları doldurun.
 • Tam Ad: Devlet tarafından verilen kimliğinizde göründüğü şekliyle tam, yasal adınız.
 • Bilinen Adı: Bu, şirketinizin adı veya adınız olabilir. İnsanların sizi genellikle nasıl tanıdığı adı kullanın. Örneğin, genellikle bir takma ad kullanırsanız veya adınız yerine ikinci adınızı kullanırsanız, bu bilgiyi buraya girin.
 • Kategori: Haber/medya, spor, hükümet/siyaset, müzik, moda, eğlence, blog yazarı/etkileyici, iş/marka/kuruluş veya diğer seçenekler arasından seçimler yapabilirsiniz. Instagram hesabınız için en mantıklı olanı seçmeniz gerekir.
 • Devlet tarafından verilmiş fotoğraflı kimliğinizin veya resmi bir ticari belgesinin bir kopyasını yüklemeniz gerekir. Bir kişi için ehliyet, pasaport veya devlet tarafından verilmiş bir kimlik kartı kullanabilirsiniz. Bir işletme için, şirket adınıza bir vergi beyannamesi, bir elektrik faturası veya ana sözleşmenizi kullanabilirsiniz. Belgenizdeki adı, yukarıda girdiğiniz ad ile eşleştiğinden emin olmanız gerekir.
 • Gönder’e dokunun. Gönder düğmesine bastığınızda, Instagram doğrulamak için başvuruyu inceler. Diğer faktörler ile birlikte hesabınızın “gerçekliğini, benzersizliğini, eksiksizliğini ve kayda değerliğini” doğrulamaya çalışacaklardır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Apple yakında AirPods 3 ve Apple Music'i Hi-Fi katman desteğiyle piyasaya sürebilir

Başvurunuzu inceledikten sonra Instagram, taleplerinizi onaylanıp onaylanmadığını sizlere bildirmektedir. Mesajı Instagram bildirimlerinde görebilirsiniz. Ancak hemen bir yanıt almayı beklemeyin. Sürecin ne kadar alacağı konusunda belirli bir zaman yoktur, ancak genellikle en az birkaç gün sürmektedir.

Instagram Mavi Tik

Mavi tik, insanların sahte hesaplardan kaçınmasına ve tanınmış kişileri veya takip etmek istedikleri markaları kolayca bulmasına yardımcı olmaktadır. Aramada, profilinizde ve gömülü gönderilerde görünür. Bu, insanların aradıkları kişi ve markalar için gerçek hesapları bulmalarına yardımcı olur. Eğer ünlü olmadan mavi tik almak isterseniz instagram mavi tik satın al hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca bazı takipçilerimiz instagram mavi tik işareti kopyala işlemlerini sormaktadır. Instagram mavi tik kopyalama ilk başta Instagram’dan sonra birçok sosyal medya uygulamasında yer almıştır. Instagram mavi tik işareti için ✔ kopyalamanız yeterli olacaktır.

Instagram Mavi Tik

Instagram Linki Nasıl Alınır?

Bir mobil cihazda Instagram URL’nizi nasıl bulabilirsiniz? Instagram URL’nizi mobil cihazınızda bulmak için aşağıdaki adımları kullanın. Bu adımlar tüm mobil cihazlar ve işletim sistemleri için aynıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Selçuk Bayraktar yerli uçak motorunun müjdesini verdi!

Adım 1: Mobil cihazınızda Instagram uygulamasını açın.

Adım 2: Ekranın sağ alt köşesindeki profil simgenize tıklayın.

Adım 3: Yeni ekranın sol üst köşesinde Instagram kullanıcı adınızı göreceksiniz.

Adım 4: Şimdi, evrensel olarak tüm URL’lerin bir web sitesi adresi içerdiğini unutmayın. Instagram söz konusu olduğunda, profil URL’niz, kullanıcı adınızı kesen Instagram web sitesi adresi olacaktır (https://www.instagram.com/kullanıcı-adınız).

Instagram URL’nizi Masaüstünde Nasıl Bulabilirsiniz?

Instagram URL’nizi bir masaüstünde bulmak oldukça basittir. URL’nizi bulmak için aşağıdaki adımları izleyin;

Adım 1: Masaüstü tarayıcınızda www.instagram.com’u açın .

Adım 2: Kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın. Web sitesi açıldığında, kendinizi ana sayfanızda bulacaksınız.

Adım 3: Sayfanın sağ üst köşesindeki profil resminize tıklayın. Bu, profilinizi açacaktır.

Adım 4: Instagram URL’niz adres çubuğunda gösterilecektir. Kopyalayın ve gereken yere yapıştırın ve işiniz bitti.

Facebook Mavi Tik Alma

Facebook mavi tik, Facebook Sayfanızın doğrulanması işlemidir. Bir Sayfadaki doğrulanmış mavi tik, Facebook’un profilin aslında bir hayran veya taklitçiden ziyade belirli bir tanınmış kişiye, yaratıcıya veya markaya ait olduğunu onayladığı anlamına gelir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz