Iphone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

0

Iphone’da Instagram videolarını indirmek isimli yazımıza hoş geldiniz! Instagram uygulamasını kullanmayanımız yoktur. Hatta oldukça az kişiyizdir kullanmayanlar olarak. Hal böyle olunca da insanların isteklerine ve beklentilerine en iyi şeklide çözüm üretmeyi ve size dair daha etkili bir yenilik üretmeyi düşünüyoruz. Peki ama nasıl yapılır? Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ailesi olarak bu konuyu ele aldık.

[toc]

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”Iphone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?” answer-0=”İphone üzerinde Instagramdan video indirmek için herkese göre bir çözüm ve fırsat üretiyor, sizlere sunmaya tüm hızımızla devam ediyoruz. Sitemizde güncel uygulama duyuruları bulunuyor. ” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”Instagram Video İndirme” answer-1=”İphone üzerinde Instagramdan video indirmek için herkese göre bir çözüm ve fırsat üretiyor, sizlere sunmaya tüm hızımızla devam ediyoruz. Sitemizde güncel uygulama duyuruları bulunuyor. ” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”Instagram’dan Hızlı Video İndir” answer-2=”İphone üzerinde Instagramdan video indirmek için herkese göre bir çözüm ve fırsat üretiyor, sizlere sunmaya tüm hızımızla devam ediyoruz. Hemen tıklayın!” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Discord Nedir? Discorda Bot Nasıl Eklenir?
iphone instagram video indirme
iphone instagram video indirme

 

Daha önce Instagram üzerinden sadece fotoları indirmek ve kaydetmek için bazı uygulamalar vardı ama Apple tarafından bu konuya bir çözüm üretilerek engellendi. Peki ama nasıl bir uygulama kullanabiliriz? Cihazımız iOS 12 ve üzeri bir güncellemeye sahip ise InstaSave isimli uygulamayı indirerek videoları indirebiliriz.

İzlenecek adımlar ise biraz farklı oluyor. Bu adımları sizler için detaylı ve özverili şekilde ön plana çıkarıyor ve güncellemeye tüm hızımızla devam ediyoruz. Aşama aşama yapacak olursak durum şöyle işliyor.

Instagram Videolarını İndirmek

iphone instagram video indirme
iphone instagram video indirme

iPhone için söz konusu durum aslında tekniğini öğrendikten sonra gayet kolay. Öncesinde uygulamayı indiriyoruz. Daha sonra izleyeceğiniz adımlar ise hayli basit. Telefonunuzdan, indirmek istediğiniz videonun URL’sini kopyaladıktan sonra Kestirmeler uygulamasını açarak InstaSave tuşuna basıp videoyu otomatik olarak indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Telefonunuzu Daha Kullanışlı Hale Getirecek 10 Uygulama

Bunu yaptıktan sonra zaten uygulama çok daha hızlı bir şekilde çalışıyor ve bizler için de bir yenilik ve düzenleme oluşturmuş oluyor. Aşama aşama karşımıza çıkarılan bütün yenilikleri tek bir tıklama ile inceleyin ve kullanmaya başlayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   IFTTT Nedir? Nasıl Kullanılır?
iphone instagram video indirme
iphone instagram video indirme

Bu özellik fotoğraflar için de geçerli. Hem foto hem de video ile birlikte kolaylıkla indirme yapabilirsiniz tabii. Aynı zamanda kestirmenin sağındaki üç noktaya tıklayarak ayarları açabilir ve “Bitti” seçeneğinin hemen altında yer alan kişiselleştirme ayarlarından Siri desteğini ekleyebilirsiniz.

Bu işlemleri yaparak indirme çözümlerinizi hem profesyonel hem de ücretsiz şekilde çözümleyebilirsiniz. Bu sayede URL’yi kopyaladıktan sonra Siri’ye tanımladığınız sesli komutla videoyu indirmek mümkün oluyor.

iphone instagram video indirme
iphone instagram video indirme

Yapmanız gereken şeyler aslında bu kadar kolay. Çünkü iPhone cihazlarında bir şeyleri indirmek için 3. parti yazılımlara ihtiyaç duyuluyor ve bu yazılımları da ancak ve ancak Apple mağaza üzerinden indirebiliyoruz.

Resmi mağaza dışında indirilen uygulamalar da kabul edilmediği için kişilerin beklentilerine göre Instagram video indirme araçları üretiliyor. Bu araçları kullanarak sizler de kendinize göre etkili ve kolaylıkla kullanabilen bir yazılıma sahip olmuş olacaksınız. Zaman kaybetmeden her bir çalışmayı ve beklentiyi kullanabilir ve kendinize göre de bu süreçleri organize edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz