Huawei Freebuds 4 Geliyor

0
huawei-freebuds-yayinlandi

Huawei’nin önümüzdeki günlerde tanıtmaya hazırladığı kablosuz kulaklıklardan biri olan Freebuds 4’ün lansmanı yapılmadan özellikleri ortaya çıkmış oldu. Yapılacak tanıtımla ile birlikte kullanıcısına satılacak olan kulaklık 19 Mayıs tarihinde düzenlenecek olan etkinlikle gerçekleşmiş olacak.

Çinli teknoloji devinin 2021 senesi içerisinde kullanıcılar ile buluşturacağı ürünlerden biri olan Freebuds 4, şimdiden heyecan yaratmaya başladı. Sızdırılan tanıtım görselleri ile birlikte lansman öncesi hem detay özellikler hem e derin tasarımları karşınıza çıkan kulaklığın, duruşu ve kullanışı nasıl olacağı merak ediliyor.

Detay özelliklerine inersek kulaklığın kullanıcılara kazandırmış olduğu çok özellik olmasa da tasarım konusunda ve kulak rahatlığı konusunda oldukça seviye atladığını söyleyebiliriz. Tasarım konusunda Huawei 4 serisiyle birlikte çağ atlayarak biraz Apple’ın Airpods serisinden örnek aldığını söyleyebiliriz.

huawei-freebuds-yayinlandi
huawei-freebuds-yayinlandi

Pil Ömrü Daha da Uzun Olabilir

Kablosuz kulaklıklarda en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de şarj ömrü olduğunu söylemeliyiz. Pil ömrünün uzun olduğu kadar ses kalitesinin de önemliliği kulaklıklarda bakılan durumlardan bir tanesidir. Huawei Freebuds 4 kulaklığıyla birlikte ses kalitesi artarken, kulaklık genelinde şarj konusunda da iyileştirme yapılmış olacak.  Kulaklığa yine Apple Airpods Pro’larda bulunan aktif gürültü engelleme özelliği geleceği bilgisi yer almaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Outlook'ta Telefon Numarası Nasıl Değiştirilir?

Huawei Mall’da görüntülenen kulaklığın şu an için üç farklı renk seçeneği olduğunu açıkladı. Kullanıcılar beyaz, gri ve kırmızı olarak listelenen renklerden birini tercih edebilecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz