Google’dan Erken Ürün Paylaşımı Hatası

1

Google, Android işletim sistemi için açılan Twitter hesabı üzerinden yapım aşamasında olan kulaklığını yanlışlıkla paylaştı. İstemeden de olsa yeni kulaklıklarının tanıtımını yapan Google, “Pixel Buds A” ürününü tanıttı. Ürünü tanıtmış olsa da kablosuz olarak bilinen Pixel Buds A ürünün içeriği hakkında halen bilinmez durumlar olduğu tespit edildi.

Amerika’nın en önemli teknolojik şirketlerinden Google, kendisine yakışmayan kullanıcıların da alışık olmadığı bir hata yaptı. Kendi bünyesinde üretmiş olduğu Android işletim sistemlerinin reklamını yapmak için Twitter hesabı açan Google buradan zaman zaman yeni çıkaracağı ürünlerinde de tanıtımını yapıyordu. Fakat dün aynı hesap üzerinden öyle bir hata yaptı ki hem Google kullanıcılarını heyecanlandırdı hem de tanıtıma çıkmayan bir ürünü yaklaşık 10 dakika tutarak erken bir reklam çalışması yapmış oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Server Kurma Bilişim Hizmetleri - Game Hostingin Vazgeçilmez Adresi
googledan-erken-ürün-paylaşımı-hatasi
googledan-erken-ürün-paylaşımı-hatasi

Özellikler Daha Net Değil

Google tarafından yanlışlıkla paylaşılan “Pixel Buds A” ürünü yaklaşık 10 dakika paylaşım sayfasında kaldıktan sonra kaldırıldı. Bu  gizemli hareketten sonra, teknoloji düşkünleri ürünün özelliklerini daha çok merak etmeye başladı. Her ne kadar bazı özellikleri daha net olmasa da sizler için toplayabildiğimiz özellikleri sizlere aktarmak istiyoruz.

Tasarımsal yapı olarak kablosuz kulaklıklar arasında farklı bir görünümle çıkış yapacağı belli oldu. Tasarımsal özelliklerinin yanında yüksek ses kalitesiyle birlikte ve 5.0 Bluetoot eşleştirme gibi özellikleri ile ön plana çıkıyor. Google bu kulaklıklar bazında üzerine çalıştığı diğer bir özellik ise Google Fast Pair isimli eşleştirme özelliği olduğu biliniyor. Bu özellikler üzerine yapılan çalışmalar ile iyileştirmelerin deneyimlenerek kullanıcılara sunulacağı tahmin ediliyor.

1 YORUM

  1. hatalar herkes için mümkün, geçtiğimiz dönemde bir ülkede ki domainlerini uzatmayı unuttular, şaşırtıcı değil ama şaşırtıcı :)) Lakin bu tip gizemli paylaşımların bir miktar haber olma modellemesi olarak görüyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz