Snapchat iOS’ta karanlık modu çıkardı

0

Merhaba tekno bilim adamı takipçileri; Hem iOS hem de Android için yazılım sürümleri, karanlık modu çok daha yaygın hale getirdi. Şimdiye kadar karanlık modu kaçıran bir uygulama Snapchat’ti. Çünkü Snapchat nihayet iOS uygulamasına karanlık bir mod sunuyor.

Snapchat, iOS’ta Karanlık Mod Yayınladı

Geçtiğimiz birkaç gün içinde Snapchat, karanlık modunu iOS uygulamasına yayınladı. Kullanıcılar, cihaz temasını kopyalayan bir ayar sayesinde özelliğin otomatik olarak etkinleştirildiğini görebilir veya kendileri etkinleştirebilirler.

Büyük bir sorun olmasa da, Snapchat karanlık modunun gerçek bir siyah olmadığını belirtmekte fayda var. Aksine, Facebook’un karanlık moduna benzer şekilde biraz daha açık bir siyahtır.

Karanlık mod özelliği görünüşte yayılmaya başladığında, birçok kullanıcı 3 Mayıs’ta Snapchat için bir güncelleme aldı. Bu güncellemenin (sürüm 11.26.0.35) App Store’daki sürüm notlarında yalnızca “Hata düzeltmeleri” yer alıyor ve karanlık mod hakkında hiçbir şey yok. Bu aynı zamanda rastlantısal bir güncelleme olabilir veya özelliği etkinleştirmiş olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Mekanlara Özel Gizli Kamera

karanlık modu

Snapchat önceden karanlık modu az sayıda kullanıcıyla test etti, ancak herkes için mevcut değildi. Artık iOS uygulamasını kullanan tüm Snapchat kullanıcıları tarafından kullanılabilir. Ne yazık ki, Android kullanıcıları hala uygulama için karanlık bir mod olmadan bırakılıyor. Snapchat, Android uygulamasına karanlık bir mod sunacağını onaylamasa da, özelliğin yakında ortaya çıkması muhtemel görünüyor.

Snapchat’i Karanlık Modda Nasıl Kullanabilirim?

Snapchat’i bir iOS cihazında kullanıyorsanız, muhtemelen yeni karanlık modu nasıl etkinleştirebileceğinizi merak ediyorsunuzdur.

Çoğu kişi için, Snapchat cihaz temanızı kopyalayabildiğinden, uygulamanın otomatik olarak karanlık temaya geçtiğini görmelisiniz. Uygulama değişikliğini görmediyseniz veya manuel olarak değiştirmek istiyorsanız,  Ayarlar’a gidin, yeni Görünüm sekmesine dokunun ve orada temayı değiştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz