Google Pixel Watch fotoğrafları sızdırıldı

0
Google Pixel Watch
Google Pixel Watch

İlk olarak 2018 yılında ortaya çıkan ve geçtiğimiz günlerde bazı özellikleri sızdırılan Google Pixel Watch modelinin fotoğrafı paylaşıldı. Google, Apple Watch’a rakip akıllı saat modelini tanıtmak için hazırlıklarına devam ediyor. Bir kısmı geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Google Pixel Watch’ın fotoğrafları sızdırıldı.

İlk olarak 2018 yılında sızıntılarla karşımıza çıkan Google Pixel Watch modelinin lansman tarihi yaklaşıyor. Jon Prosser tarafından sızdırılan bilgilere göre yeni model, akıllı saat pazarına iddialı bir giriş yapacak. Apple Watch modeline rakip olacağı belirtilen Google Pixel Watch, inceliğiyle dikkat çekiyor. Çerçevesiz olacak! Google Pixel Watch fotoğrafları çıktı.

Google Pixel Watch modelinin en önemli özelliklerinden biri de çerçeveye sahip olmaması. Sızdırılan fotoğraflar, Google’ın geliştirdiği akıllı saatin oldukça şık bir tasarıma sahip olacağını ortaya koyuyor. Neredeyse tüm akıllı saatlerde ve akıllı bilekliklerde bulunan adım sayma, nabız sensörü ve fitness takibi gibi özellikler de Google Pixel Watch modelinde yer alacak. Yeni model, Google tarafından geliştirilen Wear OS ile tam uyumlu çalışacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Samsung Galaxy S21 FE renk çeşitleri ortaya çıktı

Google Pixel Watch

Birçok marka kullanım süresini önemli ölçüde artırmış olsa da akıllı saatler şarj konusunda henüz beklentileri karşılayamıyor. Google Pixel Watch, diğer modellerde olduğu gibi 1 veya 2 günlük kullanım sunacak. Ayrıca cihazda fiziksel bir taç olacak.

Fitbit markasını 2021 başlarında 2,1 milyar dolara satın alan Google, akıllı saat pazarına hızlı bir giriş yapacak. Yeni cihazın diğer Fitbit modellerine göre daha pahalı olacağını belirten The Verge, 2018 yılından beri konuşulan akıllı saatin beklentileri karşılayacağının altını çizdi.

Xiaomi, vivo ve Samsung gibi firmalar da yeni modellerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bazı analistler, Samsung ile ortaklık yapan Google’ın akıllı saat konusunda Apple’a rakip olabilecek tek marka olduğunu belirtiyor. Rohan kod adıyla karşımıza çıkan model, 2022 yılının ikinci çeyreğinde piyasaya çıkacak. Google’ın giyilebilir teknolojiler konusunda attığı adımlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Google Pixel Watch özellikleri beklentilerinizi karşıladı mı? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz