Bilgisayardan WhatsApp Uygulamasından Nasıl Çıkılır Resimli

0
pcde whatsapp uygulamadan çıkmak
bilgisayarda whatsapp uygulama kapatma

WhatsApp, herhangi bir masaüstü web tarayıcısından WhatsApp’a erişmenin bir yolu olan WhatsApp Web’i sunar. WhatsApp Web, masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızda diğer görevler üzerinde çalışırken arkadaşlarınızla ve iş arkadaşlarınızla sohbet etmeyi çok kolaylaştırır.

Her şeyi güvende tutmak için, doğrudan web tarayıcınızda normal kimlik bilgileriniz aracılığıyla WhatsApp’ta oturum açmanıza izin vermez. Bunun yerine, oturum açmak için çok daha güvenli bir yol geliştirdiler. Öncelikle web tarayıcınızda size bir QR kodu gösterecek olan https://web.whatsapp.com/ adresini açmalısınız. Bu kodun, halihazırda oturum açmış olduğunuz cep telefonunuzdaki WhatsApp uygulaması kullanılarak taranması gerekir.

WhatsApp

Bu işlemi birçok web tarayıcısında ve birçok bilgisayarda tekrarlayabiliriz. Sonuç, birden fazla cihazda birden fazla WhatsApp Web oturumu aktif hale getirmemizdir. Tüm bu oturumları nasıl takip edeceğiz ve tüm bu WhatsApp Web oturumlarından çıkış yapacağız?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Spotify'daki Tüm Cihazlardan Aynı Anda Nasıl Çıkış Yapılır?

Whatsapp Web’den Çıkış Nasıl Yapılır?

WhatsApp uygulamasının kendisi aracılığıyla tüm WhatsApp Web oturumlarından kolayca çıkış yapabiliriz. İşte nasıl:

  1. Akıllı telefonunuzda WhatsApp uygulamasını başlatın, menüsünü aşağı çekin ve oradan WhatsApp Web’i seçin.
  2. Bir sonraki ekranda, WhatsApp Web’in aktif olduğu tüm bağlı cihazları göreceksiniz. İşletim sistemi ile birlikte web tarayıcısının adını gösterecektir. Çıkış yapmak istediğiniz oturuma dokunun.
  3. WhatsApp Web oturumu için mevcut seçeneklerden Çıkış yap’ı seçin. Bu, masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızdaki ilgili WhatsApp Web oturumundan etkili bir şekilde çıkış yapmanızı sağlar.
  4. Görüntülenen tüm WhatsApp Web oturumları için aynısını tekrarlayabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi WhatsApp bize bağlı tüm cihazlardan ve tüm WhatsApp Web oturumlarından anında çıkış yapmak için oldukça kolay bir yol sunuyor. Daha önce yapmayı unuttuysak, WhatsApp Web oturumlarından uzaktan çıkış yapmak için bu yöntemi kullanabiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz