Google One Bulut Depolama Hizmeti 100 Milyon Aboneye Ulaştı

0
Google One Bulut Depolama Hizmeti 100 Milyon Aboneye Ulaştı
Google One Bulut Depolama Hizmeti 100 Milyon Aboneye Ulaştı

Google CEO’su Sundar Pichai, Google One hizmetinin 100 milyon aboneyi geçtiğini açıkladı. Google geçtiğimiz günlerde son çeyrek kazançlarında 100 milyon hedefine ulaşmaya çok yakın olduğunu açıklamıştı.

Google One 100 Milyon Aboneye Ulaştı

Google CEO’su Sundar Pichai, Google One hizmetinin 100 milyon aboneyi geçtiğini açıkladı. Hepsi bir arada hizmet, Drive, Gmail, Fotoğraflar ve diğer uygulamalar gibi hizmetlerde ve diğer özelliklerde daha fazla depolama alanı sağlıyor. Bu kilometre taşıyla birlikte, şirketin hizmette daha fazla depolama alanı ve özel özellikler aramayı planlayan oldukça büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olduğu görülüyor.

Şirket ayrıca, ücretli One hizmetini tanıtma girişimi olarak görülen ücretsiz planında fotoğraf depolamak için sınırsız depolama alanını da durdurdu. Google geçtiğimiz günlerde son çeyrek kazançlarında 100 milyon hedefine ulaşmaya çok yakın olduğunu açıkladı. Şirket kısa süre önce kullanıcılar için AI Premium planını da duyurdu. Yeni plan Gmail, Docs ve diğer hizmetlerde Gemini Advanced ve Gemini yetenekleri sunacak.

“Az önce 100 milyon Google One abonesini geçtik! Gemini Advanced gibi AI özelliklerinin yanı sıra Gmail’de Gemini, Docs + daha fazlası yakında sunulacak olan yeni AI Premium Planımızla (dün başlatıldı) bu ivmeyi artırmayı dört gözle bekliyoruz,” diye yazdı @sundarpichai. Bilmeyenler için, şirket kısa süre önce yapay zekalı sohbet robotu Bard’ı Gemini olarak yeniden adlandırdı ve ABD’deki Android kullanıcıları için yeni bir uygulama tanıttı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   BMW i4 Gran Coupe Çıkış Yaptı

Yeni ‘AI Premium Planı’ 2TB depolama alanı, VPN, dark web raporu, Google Fotoğraflar düzenleme özellikleri ve diğer özel AI özellikleri sunuyor ve aylık 1.950 Rs olarak fiyatlandırılıyor. Kullanıcılar planı web üzerinden satın alabilirler. Google, destek sayfasında “Ultra 1.0 modelimiz ile Gemini Advanced yalnızca İngilizce için kullanılabilir ve optimize edilmiştir, ancak Gemini’nin mevcut olduğu diğer dillerdeki sorgulara yanıt verebilir” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz