Samsung Galaxy Fit 3 ilk uygulamalı videoda sızdırıldı

0
Samsung Galaxy Fit 3 ilk uygulamalı videoda sızdırıldı
Samsung Galaxy Fit 3 ilk uygulamalı videoda sızdırıldı

Samsung önümüzdeki aylarda Galaxy Fit 3 adlı yeni akıllı bandını tanıtmaya hazırlanıyor ve resmi lansmanından önce giyilebilir cihaz uygulamalı bir videoda sızdırıldı. Bununla birlikte, Galaxy Fit 3’ün pazarlama görüntülerinden daha iyi göründüğünü belirtmek gerekir.

Samsung Galaxy Fit 3 Görüntüsü

Ayrıntılara geçecek olursak, uygulamalı video Samsung Galaxy Fit 3’ü herkesin eline uyabilecek beyaz bir bilek kayışı ile siyah/koyu gri ve gümüş olmak üzere iki renk seçeneğiyle gösteriyor. Ayrıca, videoda birkaç saat yüzü ve karmaşık bir kullanıcı arayüzüne ev sahipliği yapabilecek daha geniş bir dikdörtgen ekran da ortaya çıkıyor.

Samsung’un Galaxy Fit 3’ü resmi web sitesinde listelediğini ve kullanım kılavuzunun da çevrimiçi olarak mevcut olduğunu belirtmek gerekirse, bu yaklaşan bir fitness takip cihazının gerçek tasarımını ilk kez görmüyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Google, bilinmeyen AirTag'ler hakkında kullanıcıları uyarmak için takip karşıtı özellik getiriyor

Şimdiye kadar tanık olduğumuz sızıntılara göre Galaxy Fit 3, selefinden daha büyük bir ekran gibi bazı yükseltilmiş özelliklerle gelecek. Bazı raporlar, suya dayanıklılık için 5ATM derecesine sahip 1,1 inç her zaman açık AMOLED ekrana sahip olduğunu gösteriyor. Ayrıca optik kalp atış hızı, kan oksijeni ve stres seviyesi izleme sensörleriyle donatılması bekleniyor. Buna ek olarak, kapsamlı sağlık bilgileri için adım sayma, egzersiz takibi ve uyku düzeni analizi gibi bazı özellikler de olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz