Tiktok Android’de 1 Milyar İndirmeyle Rekorunu Kırmaya Devam Ediyor!

0
24

Dünyaca ünlü uygulamalardan biri olan Tiktok, pek çok kişi için önemli ve hızlı bir çalışma mantığı üzerinde duruyor. Kişilerin kendine has beklentilerini ve yeniliklerini ortaya çıkaran bütün seçenekleri tek bir tıklama ve beklenti ile organize edebilir ve çözümlerini de takip edebilirsiniz. Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ailesi olarak bu konuyu ele aldık.

Tiktok ne kadar indirildi?

Android üzerinde 1 milyondan fazla indirilmiştir.

Tiktok nedir?

Müzikli video paylaşımı olan bir sosyal medya platformudur.

 

tiktok

Android ile ilgili olarak her türlü seçeneği Google Play üzerinden sunan Google, yine bu çözümlere dair bir yenilik sunmaya tüm hızı ile devam ediyor. Ayrıntıların ve farklı yaklaşımların tamamını sizler de rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Bu yüzden gecikmeyin ve bu çözümleri de rahatlıkla ön plana çıkarmaya devam edin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Android Telefonlarda Google Asistan Kurulumu

Tiktok Oldukça Hızlı Bir Yükselişe Giriyor!

tiktok yükselişte

Sosyal medya platformu denince ilk akla gelenlerden olan TikTok artık daha büyük bir kullanıcı kitlesine sahip. Çin merkezli platform, Android işletim sisteminin uygulama mağazası Play Store’da 1 milyar indirme barajını aştı.

İlginizi Çekebilir : Tiktok Kazançları Başına Büyük Paralar Kazanabilirsiniz

Gündemimizden çıkmayan yeni tür koronavirüs COVID-19 sebebiyle kendilerini evlerinde karantina altına alan kişiler, sosyal medya platformlarının bir hayli yoğun günler geçirmesine neden oluyor.

Bu platformlar arasında en çok kullanılanlardan olan TikTok, koronavirüsün dünya genelinde etkisini göstermesiyle beraber daha da sık kullanılmaya başlandı.

Tiktok Bu Kadar Neden Seviliyor?

tiktok neden seviliyor?

Belirli konseptlere sahip kısa videoların paylaşıldığı ve bu videoların diğer kullanıcılar tarafından görüntülendiği bir sosyal medya platformu olan TikTok, kullanıcı kitlesinde hızla artış yaşayarak önemli bir barajı geride bıraktı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz