Adsense alternatifi en iyi ve en güvenilir iki reklam firması

0
reklam-firmalari
Adsense-alternatifi-reklam-firmalari

Website sahibi birçok kullanıcı websitelerine reklam almak istiyor ancak Google’ın Adsense reklam firmasından onay almakta güçlük çekiyor. Onay alamayınca çareyi başka reklam firmalarında arıyorlar ama güvenilir reklam firmaları bulmakta bir hayli zorlanıyorlar. Biz de bu yazıda Teknoloji Haberleri-Teknoloji Rehberi olarak sizlere Adsense alternatifi en iyi ve en güvenilir iki reklam firmasını sıralayıp bilgi vereceğiz.

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”Reklam şirketleri güvenilir mi ?” answer-0=”Yazıda bahsettiğimiz reklam şirketleri, yıllarca sektörde var olan ve ödemeleri sorunsuz yaptıkları için güvenilirler.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”Ödemeleri düzenli ve sorunsuz yapıyorlar mı ?” answer-1=”Bu şirketleri kullanan kullanıcılar ödemelerin düzenli ve sorunsuz olduğunu belirtiyor.” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”+18 Reklamlar var mı ?” answer-2=”Bu siteler büyük firmalarla çalışıyorlar ve +18 reklamlara kesinlikle yer vermiyorlar.” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Deneme Bonusu 2023

[toc]

Admatic

AdMatic

Adsense alternatifi olarak en iyi ve en güvenilir reklam firmaları arasında ilk sırayı hak eden şirket Admatic. Kullanıcılarına 5 ayrı reklam formatı sunan Admatic, gösterim başına kazanç sağlayabileceğiniz bir reklam firması. Yani Google Adsense gibi tıklama başına değil gösterim aldığı kadar kazanabiliyorsunuz. Admatic, 1000 gösterim başına yaklaşık 1,5 TL civarında bir para kazandırıyor.

Admatic, +18 yetişkin içerikli siteler ve warez paylaşım yapan siteleri onaylamıyor. Adsense’e nazaran daha esnek bir onay sistemi var. Eğer siteniz güncelse ve illegal konulardan oluşmuyorsa rahatlıkla onay alabilirsiniz. Buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

 İlginizi ÇekebilirLink Kısaltarak Para Kazanmak

ReklamStore

ReklamStore

Uzun bir süredir reklamcılık sektöründe bulunan ReklamStore, afiliate, display, video ve native reklam seçenekleriyle kullanıcılara oldukça iyi bir çeşitlilik sunuyor. Tıklama ve gösterim başına kazanç sağlayabileceğiniz firmanın eCPM(1000 gösterim başı kazanç) oranı ortalama 0,10 ila 0,15 kuruş arası değişiyor. Tıklama kazancı ise ortalama 0,07 kuruş olarak belirleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Link Kısaltarak Para Kazanmak

ReklamStore, +18 ve warez olan siteleri kabul etmiyor. Eğer siteniz yeterli içeriğe sahipse ve illegal değilse rahatlıkla onay alabilirsiniz. Buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz