Link Kısaltarak Para Kazanmak

0
90

Elbette ki internetten para kazanmanın bir çok yolu var.Bu yazıda sizlere Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi olarak internetten para kazanmanın yollarından biri olan Link Kısaltarak Para Kazanmak hakkında bilgi vereceğiz.

Nasıl link kısaltarak para kazanabilirim ?

Link kısaltma sitelerinden link kısaltarak para kazanabilirsiniz.Link kısaltma sitelerini yazımızın devamında verdik.

Link Kısaltarak Nasıl Para Kazanılır ?

Link kısaltarak para kazanmak için öncelikle bir link kısaltma sitesine ihtiyacımız var.Günümüzde onlarca link kısaltma sitesi bulunuyor fakat birçoğu güvenilir değil ve güvenilir olsa bile sayımları hatalı oluyor..Aşağıda güvenilir olan ve sayımları düzgün siteleri sıraladık ve bilgi verdik.

1-bc.vc

En ünlü ve güvenilir link kısaltma sitelerinden birisi olan bc.vc,bir milyonu aşkın üyesiyle beraber link kısaltarak para kazanmak isteyen kullanıcılara para kazandırıyor ama adult içeriklere izin vermiyor.Sayımları sorumsuz olan bc.vc,ödeme yöntemi olarak Payooner,Bitcoin ve Banka Transferi seçeneğini seçebiliyorsunuz.Buraya tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz.

  • Banka hesabı : $10.00
  • Bitcoin : $10.00
  • Payoneer : $50.00
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Tik Tok’tan Nasıl Para Kazanılır?

2-shorte.st

En ünlü ve güvenilir link kısaltma sitelerinden bir diğeri olan ve benim de kullandığım shorte.st,sayımları gayet düzgün ve bir milyonu aşkın üyesi var.Adult içeriklere izin veriyor ve ödeme yöntemi olarak Paypal,Payooner ve Webmoney kullanıyor.Buraya tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz.

  • Paypal : $5.00
  • Webmoney : $5.00
  • Payooner : $20.00

3-tr.link

Türk girişimciler tarafından kurulan ve benim de kullandığım en güvenilir link kısaltma sitelerinden biri olan tr.link,sayımları ve ödemeleri gayet düzgün bir link kısaltma sitesi.Adult içeriklere izin veriyor ve ödeme yöntemi olarak Banka Transferi,Webmoney,Kripto,İninal ve Papara kullanıyor.Buraya tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz.

Banka Transferi : ₺100,00

Webmoney : ₺30,00

Kripto : ₺30,00

Papara : ₺30,00

İninal : ₺100,00

Daha fazla internetten para kazanma yolu için buraya tıklayabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz