En İyi Android Akıllı Saatler

0
En İyi Android Akıllı Saatler
En İyi Android Akıllı Saatler

En iyi Android akıllı saatler, stil, maliyet ve performans açısından önemli ölçüde farklılık gösterir. Başka bir deyişle, herkes için bir şeyler var. Ancak, en iyi Android akıllı saatlerinin tümü birbirine benzemez. Bazıları sıradan spor izleyicileriyken, diğerleri en son moda ifadesini yaratmak için tasarlanmıştır. Bu akıllı saatlerden bazıları LTE’yi bile destekler, böylece akıllı telefonunuzdan bağlanmadan bileğinizden iletişim kurabilirsiniz. Bundan sonra, herhangi bir akıllı saat seçerken, bileğinize tam oturan bir saat almak istersiniz.

Daha küçük bileklere sahip olanlar, 44mm+ kasa boyutlarına sahip hantal ve hantal olan daha büyük akıllı saatlere bakabilirler. Yukarıda listelenen saatlerin çoğu büyüktür ve bu da geceleri kullanımlarını zorlaştırabilir. Ayrıca GPS, fitness ve uyku takibi, kalp atış hızı izleme, hücresel bağlantı ve mobil ödemeler gibi özelliklerin önemini tartmanız gerekecektir. Neyse ki, bugünlerde her şeyden biraz olan bir saat bulmak zor değil. Bununla birlikte, hücresel bağlantılı bir saate sahip olmak istiyorsanız, seçenekler listeniz çok daha kısa olacaktır. bu yüzden seçim oldukça zayıf. Herkes LTE bağlantısı için bir akıllı saat satın almaz, bu nedenle çoğu kullanıcı için bu bir anlaşma kırıcı olmayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   iOS 17.4 ile iPhone'unuza Gelen Tüm Yeni Emojiler

En İyi Android Akıllı Saatler Listesine Göz Atın

OnePlus Watch

OnePlus Watch, Midnight Black ünitemde fark edilmesi zor olan 1.39 inç AMOLED ekrana ve ince çerçevelere sahip. Ekranın üst kısmında, kasanın kenarının biraz üzerinde yükselen 2.5D kavisli cam var. Genel düzen temiz görünüyor ve sağ tarafta iki düğme var. Üstteki düğmede OnePlus oyulmuş, diğeri ise düz.

Tek başına OnePlus saat, takılı bir kayış olmadan bile yaklaşık 45 g ağırlığındadır ve bu ağırlık takıldığında kesinlikle kendini gösterir. OnePlus, yalnızca küçük elleriniz varsa bileğinizde büyük görünebilecek 46 mm’lik tek bir yüz boyutu sunar. Saat de nispeten kalın ve yürürken veya sadece ellerinizi hareket ettirirken bir şeye sürtebilme ihtimaliniz var.

Android Akıllı Saatler
Android Akıllı Saatler

Samsung Galaxy Watch 4

Galaxy Watch 4’ü başka bir Android telefonla eşleştirmeyi seçerseniz işlem biraz daha uzun sürer. Yukarıda bahsedilen iki uygulamayı ve birkaç ek eklentiyi yüklemeniz gerekecek. Önceden yüklenmiş uygulamaların büyük çoğunluğu Samsung’a ait olduğundan, kullanım durumunuza bağlı olarak genel bir temizleme de gerekecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Apple Ekim Sonuna Kadar iPadOS 16.1 Güncellemesini Getirecek

Galaxy Watch 4 Classic, 1.4 inç ekrana ve paslanmaz çelik kasaya sahip. İki boyutta gelir: 42 mm ve 46 mm. Watch 4, 1,2 inçlik daha küçük bir ekrana sahip ve alüminyumdan yapılmış. 40 ve 44 mm boyutları mevcuttur. Versiyon ne olursa olsun, keskin ve parlak bir Super AMOLED panel ve IP68 su ve toza dayanıklılık elde edersiniz.

Garmin Venu 2 Plus

Garmin Venu 2 Plus, 45 mm Venu 2 ile aynı 1.3 inç OLED ekrana sahip, ancak çapı 43 mm (tam olarak 43.6 mm) daha küçük. Daha yüksek ekran-alan oranı ve daha zarif bir çerçeve ile selefinden daha rafine görünüyor. Aynı zamanda hafiftir ve Garmin’in tıknaz saatlerinin aksine inanılmaz rahattır.

Saat yüzünde çok iyi aktarılan iyi bir uyku takibine sahip. Tamamen güvenilir olmadığını gördük, genellikle uyku seansları olmadıklarında kaydediliyor. Ancak henüz bu konuda tamamen doğru olan giyilebilir bir cihaz bulamadık. Bu hoparlör, telefonunuzdan bildirim geldiğinde uyarı seslerini (isteğe bağlı) çalmak ve saatte aramalara izin vermek için kullanışlıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz