Email Kaydol, E Posta Kur

1
80
e posta kaydolma
e posta kaydolma

Sizlerde bir e-posta hesabı açmak isterseniz Email Kaydol işlemlerini nasıl gerçekleştireceğinizi detaylı bir şekilde anlatacağız. Bir şirkette ya da resmi bir kariyeriniz varsa aktif olarak kullanmanız gereken bir mail adresinizin olması gerekir. İş başvurularında formu doldurduğunuz zaman iş başvurusu hakkında mesaj göndermeleri için mail adresi istenmektedir. İş başvurusunun kabul olup olmadığını mail yolu ile iletilmektedir. Bu nedenle sizlerde sıkı İnternet kullanıcısı değilseniz hesap açılmasında ve hangisinin daha güvenli olduğunu bilmediğiniz zaman bazı kaygılarınız olabilir. Sizlere yardımcı olabilmek ve rehber amaçlı bu yazıyı hazırladık. Sizlerde en güvenli mail servisinin hangisi olduğunu ve nasıl hesap açacağınızı öğrenebilirsiniz.

Gmail Kaydol

Gmail Dünya’nın en çok tercih edilen ve kullanılan e-posta servislerinden biridir. Gmail güvenlik açısında üst düzey olması ile birlikte basit kullanımıyla herkes Gmail’i tercih eder. Eğer sizlerde belgelerinizi ve dosyalarınızı e-posta hesabınızda saklamak isterseniz, Gmail’i kullanabilirsiniz. Gmail basit bir arayüzü ile sizlerde rahatlıkla dosya gönderimleri yapabilirsiniz. Gmail’e kayıt olabilmek için buraya tıklayınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Youtube Analytics Kullanımı

Email Kaydol

Hotmail & Outlook Kaydol

Hotmail diğer pek çok tercih edilen e-posta servislerden biridir. Hotmail son dönemlerde yaptığı güncellemelerle artık hotmail kullanan kişiler popülerliği artmış bulunmaktadır. Geçmiş zamanlarda hotmail pek tercih edilmese de yakın zamanda yaptığı değişikler sayesinde popülerliğini korumaktadır. Bu nedenle sizlerde dosya gönderimlerini, belgelerinizi saklamak isterseniz hotmail’i tercih edebilirsiniz. Hotmail’e kayıt olmak isterseniz buraya tıklayınız.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz