Elektrikli BMW iX3 için Türkiye fiyatı duyuruldu!

0
317

Merhaba değerli Tekno bilim adamı takipçileri,

Ülkemize gelmesini beklediğimiz, BMW‘nin yeni elektrikli SAV modeli olan BMW iX3 modelinin Türkiye fiyatı duyuruldu. Nisan ayında ülkemiz genelinde satışa çıkması söylenen modelin yüksek performansının yanında bir de yüksek verimliliği de öne çıkıyor. Zaten elektrikli otomobiller performans tarafında benzinli ve dizel otomobillere göre oldukça fark atıyor.

BMW iX3 oldukça güçlü

BMW’nin yeni elektrikli modeli BMW iX3, 286 beygir güç ve 400 Nm torka sahip. 6,8 saniye içerisinde 100 km/h hıza ulaşabilen otomobilin hızlı şarj istasyonlarında şarj olma süresi oldukça düşük. Eğer otomobili hızlı şarj istasyonunda şarj ederseniz 10 dakika içerisinde 100 kilometre menzil elde edeceksiniz. Kaldı ki 100 kilometre günlük kullanım için oldukça ideal bir süre. Pilin yüzde 80’ini şarj etmek ise yaklaşık 34 dakika alıyor. Gerçekten oldukça güzel bir süre.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Sık Sık Yapılan 5 Şarj Hatası

BMW iX3 fiyatı ne kadar?

Oldukça hızlı şarj süresi ve güçlü elektrikli motoru ile ön plana çıkan yeni BMW iX3, 870.000 TL başlangıç fiyatına sahip. Bu gerçekten pahalı bir fiyat olsa da alanı pişman etmeyecek bir otomobil gibi duruyor. Eğer elektrikli, güçlü bir otomobil arıyorsanız ve paranız varsa bu otomobili tercih edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz