Samsung Galaxy S21 ailesi ile ilgili yeni görseller geldi!

0
17

Merhaba değerli Tekno bilim adamı ailesi,

14 Ocak 2021 tarihinde tanıtılacağı duyurulan Samsung Galaxy S21 ailesi ile ilgili birçok detay gelmeye devam ediyor. Bu detaylardan biri de bugün geldi. Galaxy S21 ailesinin basın görselleri sızdırıldı. Bu görsellerle birlikte telefonların tasarımı hakkında artık kesin bir bilgiye sahip olduk diyebiliriz.

Galaxy S21 ailesiyle beaber diğer Galaxy S serilerinden farklı bir tasarım yakalamayı başaran Samsung, ortaya oldukça başarılı bir tasarım koymuş gibi duruyor. Cihazların kendine has çizgileri oldukça hoş duruyor. Zaten S21 ailesinin tanıtılmasına sayılı günler kaldı. Tanıtıldığı gün sizler için tüm detayları haber olarak paylaşacağız. Takipte kalın!

Galaxy S21 ailesinin özellikler neler olacak?

Samsung Galaxy S21 ailesinin fiyatları sızdırıldı!

Öncelikle Galaxy S21 modelinin ekranı 6.2 inç, S21 Plus modelinin ekranı 6.7 inç ve S21 Ultra modelinin ekranı ise 6.8 inç değerinde. Ayrıca sızdırmalara göre S21 Ultra modeli, ailenin diğer üyelerinden farklı şekilde 16 GB RAM ve 512 GB depolama özellikleriyle gelecek. Bu da elbette ki S21 Ultra modelinin oldukça performanslı olacağını bizlere anlatıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Ünlü aktör Tom Cruise'u taklit eden yapay zeka deepfake!

Gücünü muhtemelen Qualcomm Snapdragon 888 ve Exynos 2100 işlemcilerden alacak olan Galaxy S21 ailesi; bazı pazarlarda Snapdragon 888 işlemciye sahip olurken, bazı pazarlarda ise Exynos 2100 işlemciye sahip olacak. Sızıntıların değindiği bir diğer nokta da kamera özellikleri oldu. İddialara göre Galaxy S21 Ultra modelini 2 tane zoom kamerası olacak. Bu da tahminlere göre 10 kat yakınlaştırma anlamına geliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz