EA Play Live 2021 22 Temmuz’da

0

Merhaba tekno bilim adamı takipçileri; EA’yı dünyanın en büyük oyun kongresinde Xbox, Nintendo, Capcom, Ubisoft ve diğer AAA geliştiricileri / yayıncılarının yanında görmeyeceğiz.

Bu Yılki EA Play Canlı Temmuz’da Geliyor

Electronic Arts (EA), önceki yılların aynısı olarak E3 2021’den vazgeçecek ve bunun yerine kendi yıllık oyun vitrininde gelecek oyunlarla ilgili ayrıntıları paylaşacak. Şirket, EA Play Live 22 Temmuz’da gerçekleşeceğini Twitter üzerinden duyurdu.

EA Play Live
EA Play Live

EA Play Live 2021’den Ne Beklemelisiniz?

Maalesef EA bize etkinlik tarihinden daha fazla bilgi vermedi. Hangi oyunların olacağı bilinmemektedir ama takipçiler Battlefield serisinden bir kesit beklemektedir.

Olasılıklar gerçekten sonsuzdur. Yaklaşan Need for Speed ​​veya Dragon Age oyunlarına gizlice göz atmayı umabilirsiniz, ancak EA’nın oldukça başarılı FIFA ve Madden serilerinden daha fazlasını alacağımız neredeyse kesin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Clubhouse Artık Google Play’de

Apex Legends, muhtemelen iyi bir ekran süresi elde edecek – battle royale oyunu, Şubat 2019’da piyasaya sürüldüğünden bu yana her EA Play’de göründü.

EA Play Live 2021’i Kaçırmayın

Bu yılki EA Play Live geçen yıla benzer bir şeyse, canlı yayını YouTube, Twitch veya resmi EA web sitesinde izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz