Asus İki Adet Oyun Bilgisayarını Duyurdu. TUF F15 ve F17’yi Oyuncularla Buluştu…

0

Asus, en iyi oyuncu bilgisayarlarından biri olan TUF F15 ve TUF F17’yi duyurarak oyunculara yeni bir bilgisayar vaat etti. Üst düzey oyuncu performansı ile piyasaya sunulan bilgisayar en yeni nesil donanımlarla piyasa içerisinde yer alacağını belirtti.

Tavyan merkezli teknoloji şirketi olan Asus, dayanıklılık odaklı oyuncu bilgisayarı serisi TUF’un en yeni modellerinden ikisini tanıtarak oyun severleri heyecanlandırdı. Her iki bilgisayar içerinde de 11. Nesil Intel Core işlemcilere ve NVIDIA GeForce RTX 3000 serisi işlemcilere sahip olan diziüstü bilgisayarlar, sağlamlık konusunda önemli özellikler ile birlikte kullanıcılar ile buluşturacak.

asus-yeni-bilgisayarlarini-acikladi
asus-yeni-bilgisayarlarini-acikladi

Donanımsal Özellikler

Sekiz çekirdekli bir 11. Nesil Intel Core işlemcilerinden güç alan TUF serisi, grafik konusunda ise GeForce RTX 3060 GPU’ya güveniyor. Yaklaşık olarak 3,200 MHz gibi oldukça yüksek bir frekans hızına sahip olan TUF F15 ve TUF F17 daha fazla oyunu aynı anda oynayabilmek için PCIe SSD gücüne sahip olarak ayarlanmış.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   iPhone Fotoğraf Gizleme iOS 14

Bilgisayarın fan özellikleri içerisinde gelişmiş bir soğutma sistemine sahip olan TUF F15 ve TUF F17 donanımsal özelliklerin ağır olmasına rağmen kullanıcıya rahat bir oyun deneyimi sunmaktadır. Standart kullanımlarla birlikte daha düşük devir dönen ve soğutma sisteminin yüksek ses çıkarmasının da önüne çıkan Asus, iki adet canavarı için daha fiyat koymuş değil.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz