E3 2022, ESA tarafından resmen iptal edildi

0
e3 2022
e3

E3 bu yıl olmayacak gibi görünüyor. Bir tweet’te, Oyun çevre birimi Razer için Halkla İlişkiler Lideri Will Powers, etkinliğin iptal edildiğini iddia eden haberi kırdı. ESA daha sonra haberi resmi olarak doğruladı ve ortaklara e-posta göndermeye başladı.

IGN haberi bildirdi ve e-postayı doğruladı ve ayrıca ESA’dan E3 2022’nin iptal edildiğini ve 2023’te “canlandırılmış bir vitrin” ile geri döneceğini doğrulayan bir onay ve resmi bir açıklama aldı. Oyun fuarının bu yıl şahsen gerçekleşmesi planlanmıştı, ancak E3, pandemi ve artan vaka sayısı nedeniyle etkinliğin yalnızca bu yıl dijital kalmaya devam edeceğini duyurdu. Etkinliğin Haziran ayının ortalarında gerçekleşmesi gerekiyordu, ancak dijital etkinlik de iptal edilmiş gibi görünüyor.

Aynı zamanda, E3 iptali ortalıkta dolaşıyordu, Geoff Keighley ayrıca Summer Game Fest’in “bu Haziran’da bir dizi etkinlikle geri döneceğini” duyurdu. Duyuru, etkinliği detaylandırmıyor, ancak genellikle büyük oyun duyuruları görüyoruz ve iptal edilen E3 etkinliğiyle yayıncılar, 2022 ve 2023 için büyük ve yeni oyunlarını duyurmak için bu oyun şovuna dönebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz