Disney+ Profil Resmi Nasıl Değiştirilir?

0
disney profil resmi nasıl değiştirilir
disney profil resmi değiştir

Bu yazıda, Disney+ profil resmi nasıl değiştirilir hakkındadır. Bu yazıda anlamanız için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Disney+ Profil Resmi Değiştirme

Disney+ Profil Resminin Nasıl Değiştirileceğini Kontrol Edin

Disney Plus, farklı içerikleri görebileceğimiz bir platform çünkü Disney yapımlarının yanı sıra Marvel, Pixar, Star Wars veya National Geographic yapımları da kayıt altına alındı. Bu nedenle seçenekler çok çeşitlidir, bu nedenle halk her yaştandır. Disney Plus’ta, her kullanıcının farklı içerik indirebilmesi, dili değiştirebilmesi veya her birinde kendi çalma listelerini oluşturabilmesi için farklı profiller oluşturma yeteneğine sahibiz. Bu profillerin her biri bir ad ve bir görüntü ile tanımlanabilir.

Favori Disney karakteriniz Bebek Yoda, Elsa ve hatta Mickey Mouse olsun, Disney+ profil resmi buna göre değiştirebilirsiniz. Web tarayıcınız veya iPhone, iPad veya Android için mobil uygulamanız aracılığıyla yeni bir avatar nasıl kurulur. Henüz yapmadıysanız, devam etmeden önce bilgisayarınızda Disney+’ta oturum açtığınızdan veya iOS / iPadOS veya Android mobil uygulamasını indirdiğinizden emin olun. Bu, profil resminizi değiştirmeden önceki ilk adımdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   iPhone'da AirPlay Nasıl Kapatılır?

Bir Tarayıcıdan Disney + Profil Resminizi Nasıl Değiştirirsiniz?

 • Tarayıcınızda Disney+’a giriş yaptıktan sonra, tüm farklı film ve dizileri gösteren ana ekranda olacaksınız. Bu ekrana girdikten sonra sağ üst köşede profilinizi göreceksiniz. Altındaki diğer seçenekleri görüntülemek için profilinizi seçin.
 • Bu menüyü açtığınızda, diğer tanıdık profillerin yanı sıra aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli ayarlar olacaktır. “Profil Ekle” düğmesinin hemen altında bulunan “Profili Düzenle”yi seçmeniz gerekecektir.
 • Artık Disney+ hesabınızda düzenleyebileceğiniz profilleri göreceksiniz. Küçük bir kalem gibi görünen bir Düzenle simgesi olacak. Profil avatarını düzenlemek için bu simgeye tıklayın.
 • Profili seçtikten sonra, ayarlarınızı özelleştirebileceğiniz birkaç seçenek olacaktır. Bu ayarların sağında, mevcut profil resminizi başka bir Düzenle simgesiyle bulacaksınız. Profil resminizi değiştirmek için kaleme tıklayın.
 • Profil resmini ayarlayabileceğiniz tüm Disney karakterlerinin bulunduğu bir sayfa gelecektir. Tüm seçenekleri seçebilir ve daha sonra profil resminiz olmasını istediğiniz karaktere tıklayabilirsiniz.
 • Simgeyi seçtikten sonra, web sitesi sizi daha önce bulunduğunuz Profili Düzenle sayfasına geri götürecektir. Bu sayfaya girdikten sonra, ekranın alt kısmındaki “Uygulama Dili” altındaki “Kaydet” düğmesini seçin.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Sony, Xbox Game Pass yarışmacısını piyasaya sürmeye yakın

Disney+ Profil Resmi

Uygulamada Profil Resminizi Nasıl Değiştirirsiniz?

 • Profillerinizi uygulamada düzenlemek, tarayıcınızdan biraz daha basittir. Sağ alt köşede yer alan profil ikonunuza tıkladığınızda sizi tüm profillerin olduğu ekran gelecektir.
 • Düzenleyebileceğiniz farklı profillere erişmek için “Profilleri Düzenle” düğmesini seçin.
 • Profilleri düzenlemeye başlayarak, düzenlemek istediğiniz profile karşılık gelen kalem simgesini seçmeniz yeterlidir.
 • Profil ekranınızdayken profil fotoğrafınızın yanındaki “Düzenle” simgesini seçin.
 • Artık seçim yapabileceğiniz tüm resim kitaplığını göreceksiniz. Size ve profilinize en uygun simgeyi seçin.
 • Resminizi seçtikten sonra, “Profili Düzenle” ayarlar menüsüne geri döneceksiniz. Profil resminizi resmi olarak değiştirmek için sağ üst köşedeki “Kaydet”e tıklayın.
 • Artık her şeyi kaydettiğinize göre, ayarların bulunduğu profil sayfasına geri döneceksiniz. Ana ekrana dönmek için “Başlat” düğmesine tıklayabilir veya bir sonraki programınızı bulmak için büyüteç düğmesini seçebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz