Discord Yeni Güncellemelerini Duyurdu

0

Discord’un son yıllarda online oyuncu kitlesi ile ilgili girişimleri sonuç getirmeye başladı. Özellikle de en büyük rakibi olan Skype’ten farklı olarak hem oyunculara yönelik çalışmaları hem de topluluk önünde farklı bir şekilde konuşma deneyimleri hazırlamaları birçok kişi tarafından oldukça ilgili ve takip edilir şekilde izlendi.

Kullanıcılar ile buluştuğu ilk günden itibaren aynı ve tek logo kullanan Discord, geliştirmeleri ile birlikte yeni bir logo  çalışması yapacağı bunu da kullanıcılarına mail yoluyla duyurduğunu açıkladı.

discord-güncellemeleri-geldi
discord-güncellemeleri-geldi

Discord 6 Yaşında Oldu

2015 yılında kullanıcıları ile buluşup her geçen günden daha çok ivme kazanan Discord 6 senedir birçok oyun severi bir arada tutuyor. Sağlamış olduğu kooridine ve bir arada tutuşu ile birlikte hemen hemen her oyun severin gönlünü yapan Discord, yeni geliştirmeleri ve güncellemeleri ile birlikte kullanıcıları ile buluşacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Emoji Anlamları - Whatsapp Emoji Anlamları

Discord özel e-posta listesi Hypesquad bültenine abone olan kullanıcılar, Discord’un en son gelişmelerinden haberdar oldu. Discord’un yapacağı en iyi güncellemelerde öncelikli olarak o listede bulunan kullanıcılara geleceği ve radikal değişikliklerin testi sağlanan link ile o kullanıcılarda deneneceği bildirildi.

Discord’un yeni logousu kullanıcılara mail yoluyla bildirildi. 150 milyondan fazla kullanıcının en az yarsının almış olduğu mail ile ilgili çalışmaların en yakın zamanda güncelleneceği açıklandı. Önümüzde ki günlerde 6. Yılın yıl dönümüyle birlikte yeni logoların sistemlere yükleneceği açıklandı.

6 yılın en büyük yeniliklerinden biri de Sony, Discord ile yaptığı anlaşma gereği PlayStation içerisine uygulamasını yükleyebilecek. PlayStation üzerinden de artık kullanıcılar Discord’a bağlanarak kullanıcılar ile bulaşabilecek.  Playstation uygulamasının 2022 yılında Sony bünyesine geleceği konuşuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz