BTCTurk Kullanıcılarını İlgilendiren İddialar Var..!

0
btcturk-kullanicilarini-ilgilendiren-gelismeler-var

Kripto para borsalarında yaşanan  vurgunlar, bir çok kullanıcıyı tedirgin etmeye başladı. Birçok türk kripto para borsasında yaşanılan dolandırıcılık işlemleri birçok kullanıcı tarafından göz önünde durmaya ve güven duygusunun azalması başladı.

Thodex vurgununun ardından gelen Vebitcoin vurgunu sonrası borsalarda yapılan alış satış işlemlerinde gerileme durumu gözlendi. Fakat diğer iki türk kripto para borsasından biri olan BTCTurk yaptığı açıklamalar ile devamlı güven tazeleyerek kullanıcılarının rahatlamasını sağladı.

Kullanıcıların her türlü para çekme taleplerine karşılık verdiklerini söyleyen BTCTurk, tüm kullanıcılarının bu konuda hiçbir soru işareti yaşamaması için ellerinden geleni yaptıklarını belirttiler.

btcturk-kullanicilarini-ilgilendiren-gelismeler-var
btcturk-kullanicilarini-ilgilendiren-gelismeler-var

BTCTurk ile İlgili İddialar Ortaya Atıldı

BTCTurk yetkilileri tarafından her ne kadar güven tazeleyecek açıklamalar yapılsa da ortaya atılan iddaalar kripto para borsasını kullanan kullanıcılar için iyiye işaret değil. Teknoloji dünyasında ortaya atılan haberlere göre BTCTurk sisteminde yer alan kullanıcıların bilgilerinin hacklendiğini, ele geçirilen bilgilerin de satışa çıkarılacağı açıklandı. Satışa çıkarılacak olan bilgilerin arasında;

  • Ad Soyad
  • E Posta
  • Doğum Tarihi
  • Telefon Numarası
  • Açık Adres
  • Bilgisayar IP Adresi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Skoda Octavia 2021 fiyatlarına üzücü zam!

gibi gizli olması gereken, kullanıcı veri gizliliği sebebiyetiyle hiçbir yerde paylaşılmaması gereken bilgiler bulunmaktadır.

Akıllarda oluşan soru işaretiyle alakalı resmi bir açıklama gelmezken, durumun belirsizliği de gün geçtikçe kullanıcıları daha çok korkutuyor. Tekno Bilim Adamı olarak BTCTurk sayfasını an ve an takip ederek konunun güncelliğiyle alakalı sizlere bilgi vereceğimizi söylemek istiyoruz. Fakat almış olduğumuz bilgileri göre BTCTurk bünyesinde bulunan kullanıcıların oluşan bu belirsizlikten ötürü hesaplarında ki paraları çektiğini, farklı borsa içerisine geçtiği iddiaları bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz