Dell yeni G serisi oyun dizüstü bilgisayarlarını tanıttı

0

Merhaba tekno bilim adamı takipçileri; Dell, daha pahalı Alienware oyun cihazlarına alternatif olarak tasarlanan bir dizi uygun fiyatlı oyun dizüstü bilgisayarını (G Serisi) piyasaya sürdü.

Dell G Serisi Oyun Dizüstü Bilgisayarlarını Piyasaya Sürüyor

İlk dizüstü oyun bilgisayarınızı arıyorsanız, Dell’in G-Serisi umut verici görünüyor. 8 Mart 2021’de piyasaya sürülen G Serisi G15 dizüstü bilgisayar, Dell tarafından sunulan Alienware alternatifleriyle karşılaştırıldığında ucuz bir seçenek sunuyor.

Dell G15 Dizüstü Oyun Bilgisayarı Hangi Özelliklere Sahip?

Şu anda, alıcılar için 115W TDP (termal tasarım gücü) ve Nvidia’nın RTX 3000 GPU’ları tarafından temsil edilen üst uçta üç performans seçeneği olacağını biliyoruz.

Ekran açısından, oynamak için 15.6 inçlik bir gayrimenkul elde ediyorsunuz. En büyük ekran değil, ancak çekirdekte taşınabilirlik ile bedelini bir yerde ödeyeceksiniz. Bununla birlikte, ekranın 360 Hz yenileme hızı vardır, böylece küçük (ish) ekranı telafi etmekten daha fazlasını yapar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Opel 2022 Astra'yı Yayınladı
Dell
Dell G serisi oyun dizüstü bilgisayarları

Ekrana bağlı kaldığınızda, düşük mavi ışıklı bir ekran da elde edersiniz. Uzun oyun seanslarınız varsa bu gerçek bir bonus. Bu, mümkün olduğunda azaltmayı hedeflemeniz gereken göz yorgunluğuna neden olabilir. Mavi ışık azaltma burada yardımcı olabilir. Ekran TuV sertifikalıdır.

Dell ayrıca sağladığı Alienware oyun dizüstü bilgisayarlarını temel alarak termal tasarımı da geliştirdi. Bu, dizüstü bilgisayarınızı aşırı ısınmaya karşı korur; bu, büyük, son derece ayrıntılı oyunlardan gelen verileri işlerken yapması muhtemeldir.

RGB hayranları için endişelenmeyin, siz de ilgileneceksiniz. Dizüstü bilgisayar, AlienFX’i kullanarak özelleştirip kontrol edebileceğiniz isteğe bağlı 4 bölgeli RGB klavyeyle birlikte gönderilebilir. Dell G15 dört renk aralığında gelir. Dark Shadow Grey, gerçekten oldukça hoş bir Spector Green, Phantom Grey ve şık bir Obsidian Black renklerinde alabilirsiniz. Dell’e göre kasayı renklendirmek için kullanılan boya dayanıklı ve çevreye duyarlıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz