Bilgisayar Mikrofonu Önerileri

0
38
Bilgisayar Mikrofonu Önerileri
Bilgisayar Mikrofonu Önerileri

Merhaba Teknoloji Haberleri sevenler, bilgisayar mikrofonu önerileri, bilgisayarda sürekli olarak vakit geçirenler için oldukça önemlidir. Online oyun oynayanlar ya da bilgisayar üzerinden ders verenler ya da çalışanlar, muhakkak bilgisayar parçalarının tamamına ihtiyaç duymaktadır. Bilgisayar mikrofonu ise bu işi yapanlar için oldukça önemli olacaktır. Bu yüzden sürekli bir mikrofon almak yerine, kaliteli alıp onu ömürlük kullanmak çok daha mantıklı olacaktır.

Bilgisayar mikrofonu önerilerimiz sayesinde sizler de en iyi mikrofona bu sayede sahip olabileceksiniz. Hem ücreti karşılığında güzel bir ürüne sahip olacaksınız hem de çeşit arasında size en uygun olan özelliklere sahip mikrofonu satın alabileceksiniz.

Bilgisayar Mikrofonu Önerileri
Bilgisayar Mikrofonu Önerileri

Samson Go Mic

Hem oldukça kullanışlı hem de taşınabilir bir mikrofon olan Samson Go Mic, bu konularda sizlere yardımcı olacak en iyi mikrofonlardan birisidir. Gerek podcastleri gerek vokalleri gerek ise de Skype konuşmalarınızı bu mikrofon sayesinde kaydedebilirsiniz. Bilgisayarınızda USB bağlantı noktası var ise, bu mikrofon oldukça fazla işinize yarayacak demektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Microsoft yakında PDF'lerle çalışmayı Edge'de daha kolay hale getirecek

Blue Yeti

Hem üç kapsül teknolojisine sahip hem de mevcut 4 kalıp ayarına sahip bir diğer mikrofon ise Blu Yeti mikrofonu olarak karşımıza çıkacaktır. Bu mikrofon sayesinde, stüdyoda kaydediliyor olan seslere yakın bir ses teknoloji ile karşı karşıya kalacağınızı bilmelisiniz. Mikrofonda bulunan özellikle sayesinde de çeşitli ayarları içerisinde yapabileceksiniz.

Shure MV5

Farklı kayıt modları bulunan bu mikrofon, Apple MFi sertifikalı bir mikrofon olarak karşımıza çıkacaktır. Direkt olarak bilgisayara bağlanacağı gibi aynı zamanda bir USB kablosu da içerisinde bulunmaktadır. Aynı zamanda Lightning kablosu da içerisinde bulunmaktadır. Anlık ihtiyaçlarınız için kullanabileceksiniz ve yanınızda taşıyabilecek kadar küçü kboyuta sahip olacaktır.

Blue Snowball iCE

Oyunlar için, sohbetler için ve aynı zamanda podcastler için oldukça güzel bir mikrofon niteliğindedir. Cebiniz için ise en uygun mikrofonlardan birisi olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Masaüstünüze pratik bir şekilde yerleştirebilir ve yüksekliğini de metal ayaklarından kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. 6 farklı renk seçeneği bulunmaktadır, bu sayede bilgisayarınıza en uygun rengi alıp kullanabileceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Elon Musk'ın Robinhood CEO'su ile Yaptığı Yayın, Clubhouse'a Akın Başlattı

Fifine Condenser USB Mic

Bir diğer bütçe dostu ola mikrofonlardan birisi ise Fifine Condenser USB Mic olacaktır. Bu ürünün daha uygun bir fiyatlı modelini de bulabilirsiniz fakat ses kalitesi o kadar iyi olmayacaktır. Aynı zamanda bu ürünün kutusunun içerisinden bir de tripod çıkacaktır. Bu da kullanım açısından sizlere kolaylık sağlayacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz