Clubhouse için Twitter’dan 4 milyar dolarlık teklif geldi!

0
29

İçerisinde birçok ünlü ve CEO’nun bulunduğu Clubhouse, kısa sürede aşırı derecede popülerlik elde etti. Özellikle de sosyal medya platformlarından farklı şekilde tamamen sesli sohbet üzerine kurulu olması nedeniyle baya bir ilgi çekti. Bunun yanında sadece başka bir kullanıcıdan alınacak davetiye ile girilmesi de insanların kendini özel hissetmesine neden oldu.

Twitter gibi sosyal medya devleri, büyüyen Clubhouse trendine sessiz kalmadı. Üzerinde çalıştığı “Spaces” platformunu Clubhouse’a rakip olması için çıkaran Twitter,  Clubhouse uygulamasını satın almak için görüşmelere başladı. Konuşulan sayı ise 4 milyar dolar. Bu para her ne kadar çok büyük olsa bile Clubhouse sahiplerinin ikna etmeye yetmeyebilir.

Clubhouse nedir?

Clubhouse nedir

2020’de Alpha Exploration Co. tarafından geliştirilmiş bir yazılım olacaktır. Aslında canlı sohbet odalarının mevcut olduğunu söylemek gerekiyor. Bildiğiniz üzere Podcast’ler artık günlük hayatımızda oldukça fazla mevcut ve bu platformu tamamen “canlı” bir Podcast platformu olarak değerlendirebilirsiniz. Aslında oldukça yeni bir platform olduğuna bakmayın, şimdiden fazlasıyla rağbet gördü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   INTEL ArGe Merkezi Kuruyor

İçeride farklı konularda sohbet odaları bulunuyor. Bu odalarda farklı farklı konular konuşuluyor. Sizler de dinleyici olarak girebiliyorsunuz ve o sohbetlere de katılım sağlayabiliyorsunuz. Sadece ses var görüntü de yok fotoğraf paylaşmak da yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz