Clubhouse Artık Google Play’de

0
clubhouse-artık-androidde

Son zamanların en popüler uygulamalarından biri olan Clubhouse, yeni işletim sistemine girdiği açıklandı. İlk çıktığı zaman özel olarak İOS kullanıcılarının kullanımına sunulmuş olan Clubhouse birçok kullanıcının bu platform içerisinde toplanıp birbirleriyle iletişimde kalmasını sağlandı.

Pandemi dönemi içerisinde kendini gösteren uygulama toplamda 1 milyondan daha fazla indirilerek birçok kişi tarafından kullanılmaya başlandı. Kullanıcıların uygulamayı kullanabilmesi için sadece telefonlarına indirmesi yeterli olmuyor. Başka bir kullanıcının davetiye yoluyla yeni girecek olan kullanıcıya davetiye göndermesi gerekli.

Pandemi döneminin oldukça önemli uygulamalarından biri olan Clubhouse, son zamanlarda İOS sisteminde bir gerileme yaşıyor. Kullanıcılarının bu durumdan sıkılmasından mı yoksa yeni kişilere gönderecek davetiyenin olmamasından mı bilinmez ama Clubhouse eski indirme oranlarını son zamanlarda yakalayamadı.

Şirket içerisinde Clubhose’ın eski günlerine nasıl döneceği konusunda stratejiler geliştirilmeye çalışılırken yapacağı yeni yatırımlar ile tekrardan bir ivme kazanmanın peşinde olduğu da geçmiş dönemlerden biliniyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Apple Music yakında Sony PlayStation 5'te mevcut olabilir
clubhouse-artık-androidde
clubhouse-artık-androidde

Android için Ön Kayıt Süreci Başladı

Clubhose şirketi tarafından yapılan çalışmalar biraz biraz neticelendirilmeye, yeni yatırımlar gün yüzüne çıkmaya başladı. Sadece İOS sistemi üzerinde indirilen uygulama dün itibariyle Android sistemi üzerinde kullanılmaya başlandı. Şimdilik Android içerisinde test süresi devam ederken, Türkiye dahil olmak üzere tüm ülkelerde ön kayıt sürecine açıldı.

Şimdilik Play Store uygulamasına girerek ön kayıt sürecine başlayan kişiler, uygulama kullanıma açıldıktan hemen sonra erişim fırsatına sahip olabilecekler. Kayıt olan kullanıcılar için şimdilik  “ Hoş Geldin “ mesajını veren Clubhouse ilerleyen günlerde tam olarak açılma ile birlikte kullanıcıların programa erişebilmeleri sağlanacağı belirtildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz