Bilimciler Temiz Enerji İçin Yeni Bir Kaynak Bulmak Üzere!

0
17

Temiz enerji konusunda önemi bir çalışma yapan bilimciler, bu konuya dair yakın geleceğe yönelik yeni çalışmaların peşinde diyebiliriz. Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ekibi olarak bahsettik.

Temiz enerji kaynakları nelerdir?

Rüzgar enerjisi. Güneş enerjisi. Biyokütle enerjisi. Hidrojen enerjisi. Jeotermal enerji. Hidro-Elektrik enerji.

Ape'nin Dağları ne anlam ifade ediyor?

Yeni bir temiz enerji kaynağı için çalışmalar sürüyor.

Profesyonel olarak ön plana çıkarılan ve güçlü bir çalışma ile hizmetler sunulan bu yeni ve etkin hizmetler için, tek yapmanız gereken çözümsel farklılıklar olacaktır.

İtalyan ve İsviçreli bilim insanları, işlevsel olarak sınırsız bir temiz enerji ikmali için yeri yaklaşık 3,5 kilometre kazdı. Bilim insanları ‘K ufku’na erişebilirse yüksek basınç altındaki sıvılara ulaşmak mümkün olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Antalya'da 5.5 büyüklüğünde deprem oldu!

İtalya üzerinde yer alan ve Apenin Dağları’na dair çözüm yaratan bu yeni ekip, kazı faaliyetinde bulunuyor ve bu durum şayet beklentileri gibi giderse 3,6 kilometre kadar derine inildikten sonra yeni bir akışkan bulunacak ve mineral olarak da zengin suların bulunması planlanacak.

Profesyonel bir çalışma ve ayrıcalık üzerinde ilerleyen ve kaliteli bir seçenek sunulan bu aşamalar ve ihtiyaçlara dair durumlar için nasıl bir gelecek planlandıkları yapılar da kendine has olarak ön plana çıkarılacak diyebiliriz. Peki ama nasıl bir yapı yapılacak?

Büyük depremleri tetikleyecek olan bu yeni çalışmalar için daha farklı ve alternatif bir düzenleme oluşabilir. Çünkü yoğun enerji formu önemli bir çalışma ama derinlere doğru yapılan kazılar büyük depremleri de tetikleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Doğal Makyajın 5 Temel Kuralı
İlginizi Çekebilir : Yağmur Damlalarından Elektrik Üreten Cihaz Geliştirildi

K ufku ismi verilen bir sınır üzerinden ilerleme yapan ekip kendi içinde de değişken bir çözüm yaratıyor.

Temiz enerji için akışkan her yerde olmayabilir!

temiz-enerji

Bu konu gerçekten de önemli bir konu olduğu için aşama aşama değişiyor ve seçenekler de bu yüzden büyütülmüş oluyor. Esnek bir kaya kütlesinin arasında yer alan K ufku denen bu çalışmalar, kişisel beklentileri de kendine has olarak büyütmüş oluyor.