İddialara Göre Google Pixel 5XL İfşa Oldu!

0
google-pixel-5xl

İddialara göre Google Pixel 5XL telefonu ifşa oldu ve cihaza ait olduğu söylenen bir fotoğraf paylaşıldı. Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ekibi olarak bahsettik.

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”Google Pixel 5XL kaç kamerası var?” answer-0=”Arkada 3 kamerası olduğu biliniyor. Önde de bir kamera tahmin ediliyor.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”Google Pixel 5XL kaç GB RAM’e sahip?” answer-1=”Şimdilik bu bilinmiyor.” image-1=”” count=”2″ html=”true” css_class=””]

8 ay sonra çıkması planlanıyor ama hala cihaza dair duyurular devam ediyor ve bazı bazı ifşalar çıkıyor karşımıza. İnsanların merakla beklediği bu cihaz, özellikle Google tarafından yüksek özellikler ile gelecek ve tanıtım ardından da mağazalarda satışa sunulacak.

google pixel 5 xl

Cihazla ilgili çıkan yeni görsele göre Pixel 5 XL ile ilgili olarak sızıntı sezonu artık başlıyor ve görünüşlere göre de bu cihaz için hayranlarının merak ettiği ve büyük bir keyifle incelemek istedikleri bir telefon geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Covid-19 Siber Güvenlik Önlemleri

Google’ın en büyük huyu telefonlarını gizli tutmaması ve insanlara tanıtması oluyor. Tabi bunu daha önce de gördük. Pixel 3 ve 4 için baktığımız zaman da Google oldukça geniş bir açık veriyor ve insanlara da bu konuda fikirler sunuyor diyebiliriz.

Google Pixel 5XL görselleri çok konuşuluyor!

google pixel 5 xl

Cihazın resmi bir paylaşımı yok ama ifşalara göre cihazın estetiği gayet güzel görünüyor. Pixel 4 ile hemen hemen aynı bir yapıda olduğu ya da olacağı planlanan bu cihaz için 3 kameralı bir sensör bulunuyor.

U harfine dair bir çözüm ile modülle donatılmış şekilde karşımıza çıkıyor. Bu yüzden de kullanıcıların tasarım konusundaki yorumları da gayet olumlu olarak karşımıza çıkıyor ve en azından görsel olarak beklentiler karşılanıyor gibi görünüyor.

Firma bizzat geri bildirimlere önem verdiği için herkes adına farklı ve ayrıntılı bir çalışma ürettiğini söyleyebiliriz. Kullanıcılardan gelecek olan yeni bildirimler herkesi etkiliyor. Haliyle de bu yüzden cihazlarda var olan tasarımlar ve imzalar kesinlikle kendine has bir dokuda sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Huawei Katlanabilir Telefon Çıkartıyor!
İlginizi Çekebilir : Honor Play 9A Duyuruldu

Aşama aşama ve amaç amaç organize edilecek olan bütün seçenekler için beklentiler var. Ön tasarımları henüz görünmeyen ürün bakalım nasıl olacak!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz