Xiaomi Çift Ekranlı Telefon Patentini Nihayet Açıkladı!

0
14

Çift ekranlı telefon patenti ile ilgili olarak organize edilen yeni Xiaomi telefonları pek çok kişinin ilgisini çekecek türden! Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ekibi olarak bahsettik.

Çift ekranlı telefon nedir?

Hem arkada hem önde ekranı olan telefon.

Xiaomi çift ekranlı telefon üretiyor mu?

Evet, üretimine başladı.

Geçtiğimiz günlerde satışa çıkmış olan ve hızlı bir şekilde tüketilen Mi 10 ve Mi 10 pro isimli akıllı telefon için patent üreticisi olan marka, bu kez de yeni bir çalışma üzerinde duruyor ve herkese de bu aşamalarda bilgi vermeyi devam ettiriyor.

Yalnızca ekrandan yapma fikri üzerinde duran marka, Xiaomi yeni bir duyuru ve beklenti çalışması ile hepimize özgü çözümler üretecek gibi görünüyor.

Söz konusu patente bakarsak, iki ekrana sahip akıllı bir telefon görüyoruz ve haziran ayında yapılan başvurular ile ilgili olarak onay alan bu çalışma ile ilgili cihaz ve arkasında, önünde olmak üzere iki farklı ekran bölümü bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   ASUS ROG Phone 3'ün fotoğrafları ve özellikleri sızdırıldı!

Bununla ilgili uçuk bir çalışma yapmayı düşünen marka, kendine has bir tarz ile gelecek gibi görünüyor.

Çift ekranlı telefon yeniden hayatımıza giriyor!

xiaomi
cift-ekranli-telefon

Hayatımızda daha önce yalnızca proje olarak bulunan çift ekranlı telefon için, kişilerin beklentilerine ve çalışmalarına cevap vermek adına bir hizmet ve çözüm üzerinde duruluyor diyebiliriz. Ortaya çıkarılan çalışmalara ve patentlere göre de her bir seçeneği ve düşünceyi organize edebiliyoruz.

Patentte bulunan önlü ve arkalı ekran seçeneği herkesi ön plana çıkarmaya hazırlanıyor. Görsellere bakacak olursak söz konusu patent ile ilgili olarak büyük bir çalışmanın geldiğini görebiliriz.

İlginizi Çekebilir : Honor Play 9A Duyuruldu

Görseller üzerinde yer alan detaylara bakarsak bir ön kamera görünmüyor. Bu yüzden de kamera ekranın içine sıkıştırılmış olabilir. İki ekrana sahip olduğu için bu telefonun kamera yapısı biraz farklı tasarlanmış.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Ucuz fiyatlı PlayStation 5 gelebilir mi?