Artık WhatsApp’ta Sesli Mesajları Hızlandırabilirsiniz

0

Sesli mesajlar, bir şey metin yerine sesle daha iyi açıklandığında veya yazamayacak kadar tembel hissettiğinizde harikadır. Bununla birlikte, uzun bir sesli mesaj almak, baştan sona dinlemek acı verici olabilir. WhatsApp, sesli mesaj oynatma için yeni seçenekler ekleyerek bunu düzeltmeye çalışıyor.

WhatsApp Sesli Yanıtlar için Hız Kontrolleri Ekliyor

WhatsApp’ın en yeni özellik güncellemesi küçük ve basittir: Artık WhatsApp sesli mesajları üç farklı hızda çalabilirsiniz.

1x hızında, klibi kaydedildiği gibi duyacaksınız. Bu sizin için çok yavaşsa, biraz hızlandırmak için oynatma hızını 1,5x’e veya iki kat daha hızlı çalmasını dinlemek için 2x’e kranklayabilirsiniz. Bir ayar seçtiğinizde, siz değiştirene kadar sesli mesajları bu şekilde çalar.

Sesli Mesajlar
Whatsapp Sesli Mesajlar

Anlık mesajlaşma servisleri söz konusu olduğunda, WhatsApp artık herkesin ilk tercihi değil. Uygulama, Ocak 2021’den bu yana gizlilik politikasında çok sayıda değişiklik yaparak kullanıcılarının diğer alternatiflere yönelmesine neden oldu. Örneğin Telegram, PC’de 2018 kadar erken bir tarihte farklı oynatma hızları ekledi. Bunu bir yıl sonra mobil uygulamaları izledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Honor Watch GS Pro tanıtıldı: Özellikleriyle göz dolduruyor!

WhatsApp’ın Mağazada Başka Neleri Var?

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg ve WhatsApp CEO’su Will Cathcart, WhatsApp’ın çoklu cihaz özelliği eklemek için çalıştığını doğruladı. Bir hesap altında dört cihaz kaydedebileceksiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz