Artık Spotify masaüstü uygulamasında albümleri indirebilirsiniz

0

Merhaba sevgili tekno bilim adamı okuyucuları; Spotify kullanıcıları artık albümleri masaüstü uygulamasından indirebilir. Bu özellik, en son güncellemenin bir parçasıdır. Ancak Spotify masaüstü uygulamasında yalnızca Spotify Premium üyelerinin albüm indirebileceğini unutmayın. Premium üyeliği olmayanlar sadece podcast indirebilirler.

Spotify, bir destek sayfasında Premium üyelerin albümleri, çalma listelerini ve podcast’leri indirebileceğini açıkladı. Spotify’a göre “Spotify’ın ücretsiz sürümü için podcast’leri indirebilirsiniz”. Spotify masaüstü uygulamasında albümleri nasıl indirebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Spotify Masaüstü Uygulamasında Albümler Nasıl İndirilir?

  1. Spotify uygulamasını açın.
  2. Albümler sayfasına gidin.
  3. Şarkı listesinin üst kısmındaki indirme düğmesine tıklayın.

Spotify, kısa süre önce masaüstü uygulamasının ve web oynatıcısının kullanıcı arayüzünü güncelledi. Örneğin, arama çubuğu artık ekranın sol köşesindedir. Güncelleme, şarkı listesindeki şarkıları sürükleyip bırakma özelliği sayesinde çalma listeleri oluşturmayı da kolaylaştırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Samsung, 19 Kasım'da yeni Exynos çipini duyuracak
Spotify
Spotify masaüstü

Bunun dışında Spotify, kullanıcıların uygulama içinden müzik talep etmeleri veya çalmaları için yeni bir ‘Hey Spotify’ özelliği sunuyor. Android ve iOS platformlarında Spotify uygulaması için satışa sunulacak.

“Hey Spotify” özelliğini kullanmak için, kullanıcıların önce uygulamayı açıp sadece “Hey Spotify” ve ardından şarkının veya çalma listesinin adını söylemeleri gerekir. Ek olarak, özellik bir radyoyu başlatmak, bir parçayı atlamak veya duraklatmak ve daha fazlası için de kullanılabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz