Spotify Çevrimdışı Dinleme Nasıl Yapılır?

0
11

Merhaba sevgili tekno bilim adamı okuyucuları; Spotify, Spotify Premium’a sahip kullanıcıların en sevdikleri şarkıları veya albümleri çevrimdışı dinleyebilmeleri için müzik indirmelerine olanak tanır.

Uzun bir yolculuğa çıkmak üzereyseniz veya Wi-Fi olmayan bir bölgeye gidiyorsanız, Spotify Premium hesabıyla en sevdiğiniz şarkıları çevrimdışı dinlemek için nasıl indirebilirsiniz.

iPhone veya Android Telefonunuzda Spotify’dan Müzik Nasıl İndirilir?

Spotify’dan müzik indirmek için albümü veya çalma listesini seçin ve Android’de “İndir” düğmesine veya iPhone’da aşağı bakan oka dokunun. İndirme tamamlandığında, her şarkının yanında aşağı bakan yeşil bir ok göreceksiniz.

  1. iPhone veya Android cihazınızda Spotify uygulamasını başlatın ve Spotify Premium hesabınızda oturum açın.
  2. Ekranın sağ alt köşesinde bulunan “Kitaplığınız” seçeneğine dokunun. Ardından, “Kitaplığınız” sekmesinden indirmek istediğiniz oynatma listesini seçin.
  3. Oynatma listesinde, düğmenin yeşile dönmesi için “İndir” düğmesine dokunun. Bu, çalma listenizdeki şarkıları hemen indirecektir. İndirme tamamlandığında her şarkının yanında aşağı bakan yeşil bir ok göreceksiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   WhatsApp'da Gif Nasıl Gönderilir? (Resimli Anlatım)

Şarkı listenizdeki şarkıları indirmek ve çevrimdışı olarak dinlemek için “İndir” düğmesindeki anahtarı çevirin.

Spotify
Spotify müzik indirme

Bilgisayarınızda Spotify’dan Müzik Nasıl İndirilir?

  1. Spotify Premium’a abone olun veya PC veya Mac bilgisayarınızda Premium hesabınızda oturum açın.
  2. İndirmek istediğiniz oynatma listesini bulun.
  3. Hesabınızdan oynatma listesini seçtikten sonra, düğmenin yeşile dönmesi için sağdaki “İndir” düğmesini tıklayın. Çalma listesi hemen indirilmeye başlayacaktır.
  4. Müziğinizi indirmeyi bitirdikten sonra, çalma listesindeki şarkılar çevrimdışı olarak kullanılabilecektir. İndirilen bir oynatma listesinin yanında yeşil bir sembol görünecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz