Apple, yeni bir HomePod modeli üzerinde çalışıyor

0
15

Daha önce yaptığımız Apple HomePod üretimden kaldırıldı haberiyle beraber bir ürünün daha piyasadan silindiğini görmüştük. Bir türlü satılamayan HomePod modelinin fiyatını dikkat çekecek şekilde düşürmek de maalesef pek işe yaramadı. Fakat Apple, HomePod sevdasından vazgeçmeyecek gibi görünüyor. Yeni bir model geliyor olabilir.

Yeni HomePod nasıl olacak?

Pek yanılmayan kaynakların tahminlerine göre Apple yeni bir HomePod üzerinde çalışıyor. Bu HomePod, eski modellere nazaran ekran ve kamera ile geliyor. Yani daha da gelişmiş bir cihazdan bahsediyoruz. O yüzden yeni modeller daha çok satabilir. Peki HomePod Mini modelinin özellikleri neler?

HomePod Mini özellikleri neler?

HomePod Mini özellikleri neler

Siri ile birlikte tam uyumlu çalışan ve bu çalışmayı oldukça stabil şekilde yapmayı başaran HomePod Mini, oldukça güzel özelliklerle geliyor. Önceki modeline nazaran daha da yuvarlak formda olan cihaz oldukça tatlı bir görünüme sahip. Ayrıca üstünde akıllı hoparlör ve dokunmatik erkan gibi özellikler de bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Peugeot 208 Avrupa'da satış rekoru kırdı!

Lansmanda verilen bilgilere göre, Hoparlörün üst düzey ses seviyesine sahip olduğu söylendi. Bunun sayesinde de ürün oldukça kullanışlı olacak. Film izlerken veya müzik dinlerken, bu üst düzey ses deneyiminden faydalanabileceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz