Apple Yaz Lansmanı Tarihini Açıkladı

0
50

Apple, yeni trednlerini, uygulamalarını yayınlayacağı tarihi açıkladı. Yaz ve kış aylarında olmak üzere iki farklı lansman ile sürümlerini açıklayan Apple önümüzdeki sezonun lansman tarihlerini de açıkladı.

WWDC 2021 etkinliğinin süresi ve içeriği hakkında da yapılan açıklamalarda verilen bilgiler şu şekilde;

Yeni lansman olan WWDC 2021’nin süresi 3 gün sürecek ve etkinlik içerisinde belirli işletim sistemlerinin yanı sıra farklı cihazlarda beraberinde tanıtılmış olacak. iOS 15’in yanı sıra yeni macOS, watshOS, iPadOS sürümleri de beraberinde getirilmiş olacak.

Apple geliştiricilerinin yakından izleyeceği lansman içerisinde de Apple hayranları da yer alacağı açıklandı. Apple yazılımlarının yeni sürümlerinin duyurulacağı WWDC 2021 7-10 Haziran tarihinde, geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi pandemiden ötürü tamamen çevrimiçi gerçekleşeceği söylendi.

apple-yaz-lansmanı-aciklandi
apple-yaz-lansmanı-aciklandi

Apple Tasarım Ödülleri de Açıklanacak

Global anlamda birçok kişinin merak ettiği, Apple sevenlerin heyecanla takip ettiği WWDC 2021 hakkında bilgiler gelmeye başladı. İçerik geliştiriciler tarafından sızdırılan bilgilere göre yeni donanımları beraberinde getirmiş oldu.  Donanımların geliştirmeleri ile alakalı olarak detaylı bilgilerin de verileceği de gelen bilgiler arasında yer arıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Google'ın Canlı Altyazı özelliği, daha fazla dilin metne dönüştürülmesini desteklemeye hazırlanıyor

Organizasyonun son günün de ise App Store’daki uygulamalar için yapılan tasarım çalışmaları değerlendirerek Apple Tasarım Ödülleri sahiplerini bulacak.

WWDC 2021 içerisinde iOS 15 dahil Apple içerisinde birçok duyuru yapılacağı konuşuluyor. Yaz ayı lansmanı olarak bilinen WWDC’nıin Kış ayı lansmanı da genellikle Ekim aylarında yapılmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz