Apple TV Artık Android TV’de Mevcut

0
22

Apple’ın bir video akış hizmeti olan Apple TV’ye sahip olduğu gerçeği, Apple’ın kendi ekosistemi dışındaki kullanıcılar tarafından genellikle unutulur. Orada belirgin bir şekilde görüntülenir ve çoğu Apple cihazında bulunur. Ancak Cupertino merkezli dev, hizmeti rakip platformlarda da yavaş yavaş sunmaya başladı. Orada bulunan içeriği gerçekten seviyorsanız, Apple TV video akışı alanındaki en iyi fiyatlı alternatiflerden biridir: sabit 4,99 $/aylık bir ücret, platformdaki tüm içeriğe tam sınırsız erişim sağlar, hatta düşünülen alternatifleri alttan keser. Disney+ gibi kendi başlarına ucuz. Artık Android TV destekli akış çubuğu/kutu veya TV’nizde hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu, başlangıçta NVIDIA tarafından, RTX 3080 Ti ve RTX 3070 Ti grafik kartlarının uzun zamandır beklenen çıkışı da dahil olmak üzere kendi duyurularıyla birlikte duyuruldu, ancak duyuru, hizmetin NVIDIA SHIELD TV’de kullanıma sunulacağıydı. Yine de 9to5Google, bunun NVIDIA cihazlarına özel olmadığını bildiriyor: Apple TV uygulaması tüm Android TV cihazlarında tamamen mevcut.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   LG, akıllı telefon sektörüne veda ediyor

Apple TV

Apple, mobil işletim sistemi alanında Google ile şiddetli bir şekilde rekabet etmesine ve iOS ve Android’in hakimiyet mücadelesi vermesine rağmen, Apple aslında şirket içi hizmetlerinden bazılarını rakip platformlarda, özellikle de Apple Music’te kullanılabilir hale getiriyor. Android’de mevcut ama aslında düzgün çalışıyor. Apple TV’nin Android TV’de kullanılabilirliği, Android TV destekli bir set üstü kutusu, Chromecast veya TV’ye sahip olan kullanıcıların, özel şovları da dahil olmak üzere Apple TV’nin keyfini tüm potansiyeliyle çıkarabilecekleri anlamına gelir.

Daha önce de söylediğimiz gibi, Apple TV ayda 4,99 ABD Doları karşılığında mevcuttur, ancak Apple ekosisteminin bir parçasıysanız, o zaman çok daha çekici hale gelir. Apple, yeni bir iPhone veya Apple cihazı satın alırken kullanıcılara 1 yıl ücretsiz Apple TV verir, Apple’ın Apple Music ve Apple Arcade’in yanı sıra genişletilmiş iCloud saklama alanını da içeren hepsi bir arada abonelik hizmeti olan Apple One’ın bir parçası olarak da alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz