Apple TV Plus Tom Hanks’in Yeni Filmini Yayınlayacak

0
33
apple-tv-plus-tom-hanks
apple-tv-plus-tom-hanks

Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ekibi Olarak bugün sizler için Tom Hanks’in son filmi Greyhound’u Apple TV Plus’ın satın alma haberini derledik.

Karantina dönemlerinde fazlasıyla ilaç olarak nitelendirilen çevrimiçi film izleme platformlarına, Tom Hanks de dahil oldu. Usta isim, çıkacak olan son filmini online bir platform üzerinden yayınlatacak. Fakat, akla ilk gelen markalarında dışında bir yenilik ile, Hanks farklı bir iş yapmış olacak.

Apple TV Plus Film İçin Ne Kadar Ödedi?

Film için yaklaşık 70 milyon dolar ödendi.

Hangi Film Gösterilecek?

Hanks'in son filmi olan Greyhound, sinemaseverler ile buluşacak.

Tom Hanks, Hollywood dünyasının en usta isimlerinden biri olarak yeni bir filmi ile izleyicilerle buluşmayı planlıyor. Hanks’ın çıkacak olan filmi, COVID-19 nedeniyle çevrimiçi bir platformda vizyona girecek. Sinema severleri salonlardan uzak tutmaya neden olan koronavirüs salgını, yine de Hanks’ın filminin izlenmesinin önüne geçemeyecek. Usta isim, Apple TV Plus’ın film haklarını satın alması ile bu platform üzerinden izleyicilerin karşısına çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Volkswagen Türkiye için bakanlıktan açıklama geldi!

Son filminin Haziran sonuna doğru vizyona girmesi planlanan Hanks, koronavirüs salgını nedeniyle bu plandan vazgeçmek zorunda kalmıştı. Hanks, beklentilerin aksine çevrimiçi en büyük platformlardan olan Netflix ve Disney Plus servisleri dışında bir hamle ile sürpriz bir karar verdi. Apple TV Plus aracılığıyla sevenlerinin karşısına çıkacak usta isim, filmini buradan yayınlayacak.

Tom Hanks Filmine 70 Milyon Dolar Ödendi

apple-tv-plus-tom-hanks1
tom-hanks

21 Haziran civarında vizyona girmesi planlanan Greyhound filmi, İkinci Dünya Savaşı temelleri üzerinde hazırlanmış bir yapım olarak dikkat çekiyor. Apple firmasının bu büyük hamlesi için de, 70 milyon dolara yakın bir meblağı gözden çıkardığı ve filmin gösterim haklarını satın aldığı konuşuluyor. Filmde usta oyuncu Hanks, 2. Dünya Savaşı’nın başlangıç günlerinde destroyerin kontrolünü ele almış bir memuru canlandırdığı biliniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Bakan Soylu, herkesi Telegram'a çağırdı!
İlginizi Çekebilir: Apple Firmasının Tazminat Davası Ertelendi

 

Apple’nin tam 70 milyon dolar ödeyerek gösterim haklarını satın alması, firmanın Netflix ve Disney Plus gibi platformlara göre özel içeriklere ilgi duyduğunu kanıtlar nitelikte. Firma, ilerleyen günlerde farklı yapımlar ve özel içerikler ile online servisi üzerinden film gösterim sayısını arttıracak mı? Bu sorunun yanıtı da büyük bir heyecanla bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz