Apple, iPhone 13 hatalarınızın bazılarını düzeltmek için iOS 15.0.1’i yayınladı

0
iOS 15.0.1
iOS 15.0.1

Apple, iOS 15’in son sürümünde bulunan bazı sorunları gidermeye başladı. Sonuç olarak şirket, bazı iPhone 13 modellerinde Apple Watch kilit açma sorunlarınızı çözmek için yeni bir güncelleme olan iOS 15.0.1 sürümünü yayınladı.

Apple, iOS 15’in son sürümünün resmi lansmanından sadece iki hafta sonra yeni bir iOS 15.0.1 sürümünü yayınladı. Bu yazılım güncellemesi, en son iPhone 13 modellerinde ve temel olarak şu anda iOS üzerinde çalışan tüm diğer iPhone cihazlarında zaten indirilebilir. 15. Ayrıca bu güncelleme, maske takarken kimliği doğrulanmış bir Apple Watch ile telefonlarının kilidini açamayan iPhone 13 kullanıcılarını etkileyen bir hatayı düzeltecektir.

iOS 15.0.1

Bu güncellemeyi almak için Ayarlar’a gitmeli, ardından Genel’i ve son olarak Yazılım güncellemesini seçmelisiniz. Apple ayrıca, ayarlar uygulamasının cihazınızın deposunun dolu olduğunu belirten bir uyarı görüntülemesine neden olan bir sorunu düzeltti ve sesli meditasyonların Fitness+ üzerinde Apple Watch’ta beklenmedik bir şekilde bir antrenman başlatmasına neden olan diğer sorun da çözüldü. Bu güncelleme, iPhone’unuz için hata düzeltmeleri içeriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   AFK ne demek? Away From Keyboard ne demek?

– Apple Watch ile iPhone’un kilidini aç, iPhone 13 modellerinde çalışmayabilir

– Ayarlar uygulaması, depolama alanının dolu olduğuna dair yanlış bir uyarı görüntüleyebilir

– Ses meditasyonları, bazı Fitness+ aboneleri için beklenmedik bir şekilde Apple Watch’ta bir antrenman başlatabilir.

Apple’ın iOS 15’te çalışan iPhone modellerini etkileyen diğer bazı sorunları ne zaman çözeceğine dair hiçbir ipucu yok. Bu sorunlardan bazıları dokunmatik giriş, bazı uygulamalardaki hassasiyet sorunları ve daha fazlasını içeriyor. iPhone 13 kullanıcıları ayrıca Mail uygulaması çökmeleri, Apple Music, Widget’lar ve Spotify’ın iPhone’un pilini aşırı hızlı tükettiğini bildirdi. Neyse ki Touch sorunu, genellikle cihazınızı yeniden başlattıktan sonra giderilir. Durum ne olursa olsun, Apple’ın gelecekteki iOS güncellemeleriyle tüm bu sorunları çözmesini bekliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz