Apple AirTags aksesuarları, AirTags fiyatının 15 katı!

0
51

Eğer hatırlarsanız, Apple AirTags geçtiğimiz günlerde Apple tarafından duyurulmuştu. AirTags, Bluetooth özelliği sayesinde takılan çanta, bavul gibi eşyaları telefon üzerinden takip edebilmeye yarıyor. Böylece eşyalarınız kaybolduğunda kolayca bulabiliyorsunuz. 299 TL’lik fiyatıyla da en ucuz Apple ürünü olmayı başaran bu donanımın Hermès aksesuarları ise muazzam derecede pahalı. Peki ne kadar?

Apple aksesuarları uçan kaçan fiyatlarıyla karşınızda!

Apple AirTags’i takabildiğimiz anahtar, çanta, bavul gibi eşyalar için özel üretilen AirTags Hermès aksesuarları, 3.499 TL başlangıç fiyatıyla zaten gözleri korkutmayı başarıyor. Fakat bavullar için satılan “Bavul Etiketi” aksesuarının 4.499 TL olması çok anormal. Gerçi eğer paranız varsa ve lüks seviyorsanız bu aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Her üründe olduğu gibi AirTags ürününde de pahalı bir şeyler bulunabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Red Dead Redemption hayranlarına müjde: Yeni oyun yakında geliyor!

Hermès nedir?

Hermès International S.A. veya kısaca Hermès, 1837’de kurulmuş bir Fransız lüks eşya üreticisidir. Deri ürünler, yaşam tarzı aksesuarları, ev mobilyaları, parfümeri, mücevherat, saatler ve hazır giyim alanlarında uzmanlaşmıştır. 1950’lerden beri logosu, atlı bir Duc arabasına aittir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz