Artık Xbox Live Gold olmadan oynaması ücretsiz oyunları oynayabilirsiniz

1

Merhaba sevgili tekno bilim adamı takipçileri; Image Xbox Live Gold’daki ücretsiz çevrimiçi oyunlar, Microsoft’un çevrimiçi hizmetini kullanmak için Gold üyeliğine ödeme yapmanız gerektiğinden hiçbir zaman ücretsiz olmamıştı. Bununla birlikte, teknoloji devi bu gerekliliği neyse ki kaldırdı ve herkesin Gold üye olsun ya da olmasın ücretsiz oynamasına izin verecek.

Microsoft’un “Oynaması Ücretsiz” Tamamen Ücretsiz Hale Getirme Hamlesi

Microsoft, Xbox Wire’daki iyi haberi bozarak, Altını olmayan oyuncuların artık ücretli üyelik olmadan ücretsiz oynanabilen oyunları oynayabileceğini duyurdu.

Oynaması gerçekten ücretsiz hale gelen oyunların sayısı çok fazla, bu nedenle tüm ayrıntılar için yukarıdaki bağlantıya göz atmayı unutmayın. Ancak bazı seçimler arasında Brawlhalla, Destiny 2, Fortnite, Killer Instinct, Phantasy Star Online 2, ROBLOX, Warframe ve World of Tanks / Warships: Legends yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Birçok Mac App Store oyunu %75'e varan indirimlerle sunuluyor

Xbox Live Gold

Oynaması Ücretsiz, Bugün Xbox Ağında

Microsoft’un ücretsiz oyunlar oynamanıza izin vermemesi her zaman biraz tuhaftı. Şimdi, oyuncularının hiçbir ek ücret ödemeden oynayabilecekleri bir oyun dünyası var.

Bu makalede Xbox Live’ı “Xbox ağı” olarak adlandırdığımızı fark edebilirsiniz. Nedeniyle ilgili kafanız karıştıysa, Microsoft yakın zamanda oyun ağını Xbox Live Gold’dan daha iyi ayırt etmek için yeniden adlandırdı.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz