Android Ve Ios İçin Video İndirme

0
android ve ios

Merhaba değerli Teknobilimadamı takipçileri, bugünkü yazımızda sizlere Android ve Ios cihazlarımızda sosyal medya ve internette gördüğümüz videoları nasıl indirebileceğinizi Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ailesi olarak anlattık.

[toc]

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”Android’de en iyi video indirme programı nedir?” answer-0=”Snaptube kullanılan bir programdır.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”IOS’a nasıl video indirebilirim?” answer-1=”Jailbreak yöntemini kullanarak ufak çabayla video indirebilirsiniz.” image-1=”” count=”2″ html=”true” css_class=””]

Günlük hayatımızın büyük bir kısmını elektronik cihazlarımızda telefonlarımızda, tabletlerimizde gerek sosyal medyada gerekse internette geçiriyoruz. Bildiğimiz gibi sosyal medya demek Instagram, Twitter, Youtube, Facebook demek.

Takip ettiğimiz sayfalar ve arkadaşlarımız bir çok video paylaşıyor. Ya da bir şekilde rastlıyoruz, görüyoruz.

Kullanıcıların paylaştığı, yayınladığı videoları biz de kullanmak, yayınlamak belki de arkadaşlarımıza göndermek istiyoruz. İşte bu yazımızda sizlere bu videoları cihazlarımıza nasıl indirebileceğinizi göstereceğim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Iphone'da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?
 İlginizi Çekebilir : JailBreak Nedir?

 

video indirme

Android Ve Ios Cihazlara Video İndirmek:

Youtube ya da diğer sosyal medya sitelerinden video indirmenizi sağlayan uygulamaları ve bazı cihaz içi yöntemleri hem Android hem de Ios’ta sizler için listeledik. Sizde listedeki uygulamaları kullanarak beğendiğiniz videoları indirebilir, kendi video arşivinizi oluşturabilirsiniz.

Snaptube: Öncelikle Android’de video indirmek için kullanabileceğiniz, benim de zamanında android kullanırken faydalandığım çok kapsamlı olan Snaptube’ı önereceğim. Snaptube internetten Apk şeklinde kolaylıkla indirebilirsiniz.

Ardından program içinden dilediğiniz sosyal medya platform isterseniz link yapıştırarak isterseniz de uygulama içinden bularak indirebilirsiniz.

Ekran Kaydı Yöntemi: Bildiğiniz gibi Ios cihazlarda video indirmek için bir uygulama bulunmuyor. Burada programlardan başka bir çözümle karşınızdayız. İndirmek istediğiniz video için Ios 11 ile gelen ekran kaydı özelliği ile indirmek istediğiniz videonun kaydını alarak indirmiş yerine kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Gizli İnstagram Hesabı Görme Uygulaması

Jailbreak: Ios işletim sistemli cihazlarımızda program olarak bir çözüm olmadığı için Ios cihazlarda engellerden sıkılan kullanıcıların da bildiği yöntem olan Jailbreak ile kurduğunuz tweakler ile video indirebilirsiniz.

Sosyal Medya Uygulamalarının Plus Versiyonları: İnternette bazı kullanıcılar tarafından yapılmış Instagram++, Instagram Plus, Twitter++, Cercube For Youtube gibi bazı uygulamaları kullanarak Android ve Ios için rahatlıkla video indirebilirsiniz. Bu uygulamaları Ios’ta kullanmak için Jailbreak işlemini yapmanız gerekmektedir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz