Netflix Yapımı En İyi 5 Dizi

2
48

Merhaba Teknoloji Haberleri -Teknoloji Rehberi ailesi, bugünkü yazımızda sizlere dünyanın en büyük online dizi film izleme platformu olan Netflix üzerine bulunan, Netflix yapımı en iyi 5

la casa de papel
la casa de papel

diziyi göstereceğim.

Karantina günlerinde evlerimizde kalırken yapacak aktivite, zaman geçirmek için bir şeyler arıyoruz. Bu günlerde zaman geçirmek için en iyi aktiviteler belki de dizi ve film izlemek. Çünkü diziler olarak bir bölüm 40 50 dakika ortalamasından oluşurken, kaliteli bir film izleyeyim derseniz de 120 Dakikanın yani 2 saatin üzerinde oluyor. E hal böyle bir kaç bölüm ya da bir film izlediğimiz zaman bir hayli zaman geçirmiş oluyoruz.

 İlginizi Çekebilir : Netflix Party Nedir? 5 Adımda Kurulum

Netflix Yapımı En İyi 5 Dizi

The Defenders (2017)

Netflix yapımı olan dizi, uğursuz bir komplo New York City’yi tehdit ettiğinde Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist ortak düşmana karşı güç birliği yapar. Imdb üzerinde de 7.3 puana sahip dizi aksiyon severleri bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Türkiye’ye Özgü Hayvanlar Hangileridir?
defenders
defenders

The Punisher

Dizi bir aksiyon harikası. Ailesinin cinayetinden sorumlu suçluları cezalandırmayı amaçlayan eski bir deniz piyadesi olan Frank Castle, kendisini askerî bir komplonun içinde buluverir. 2 sezonluk dizide her bölümde aksiyona fazlasıyla doyacaksınız.

punisher
punisher

The Haunting of Hill House

Diğerlerine göre daha farklı bir konsepti olan dizi bir korku dizi. Geçmiş ve günümüzden görüntülerle, dağılmış bir aile eski evlerinin akıldan çıkmayan anılarıyla ve onları o evden uzaklaştıran korkutucu olaylarla yüzleşir.

the haunting of hill house
the haunting of hill house

The Umbrella Academy

Tam olarak olmasa da bir süper kahraman dizisi The Umbrella Academy. Babalarının ölümüyle yeniden bir araya gelen sıra dışı yeteneklere sahip kardeşler, şaşırtıcı aile sırlarını ve insanlığı bekleyen yakın bir tehdidi açığa çıkarır.

the umbrella academy
the umbrella academy

La Casa de Papel

Dünyada olduğu neredeyse tüm Türkiye’nin de haşır neşir olduğu La Casa De Papel de sıra. Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Beklenen Telefonlar Honor Play 4 ve Ateş Ölçer Honor Play 4 Pro Tanıtıldı.
la casa de papel
la casa de papel

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz