Android/iPhone Kullanarak Instagram’da Avatar Nasıl Oluşturulur?

0
instagram avatar nasıl oluşturulur
instagram avatar nasıl oluşturulur

Dijital mini-me’ler yeni bir şey değil, ancak tüm uygulamalarınıza dokunarak, dokunarak, dokunarak yaratıcı olmanın eğlenceli bir yolu. 2019’da Facebook avatarlarını tanıtan Meta, 31 Ocak’ta Instagram’a çizgi film eğlencesini getirdi. Kendi 3D görüntüsünü oluşturmak için Instagram Stories’de yeni avatarlar oluşturup kullanabilir. IG kullanıcıları ilk kez kendilerini avatar aracılığıyla ifade edebilirler ve animasyonlu ikinci kişiliğinizi Hikayelerde ve DM’lerde kullanabilirsiniz, çünkü kelimelerin başarısız olduğu yerlerde avatar üstün gelir.

Instagram, 31 Ocak’ta gerçekçi avatarların yayınlandığını duyurdu, ancak bu, Meta’nın çizgi filmlere ilk kez yer vermesi değil. 2019’da tanıtılan ilk avatar turu, yalnızca Facebook ve Messenger’da kullanılabilen 2D renderlerdi, ancak yeni güncelleme ile kullanıcılar nihayet avatarlarını Instagram dahil tüm Meta platformlarında kullanabilirler. Kullanıcılar, çok sayıda animasyonlu eğlence için kendi IG avatar oluşturabilir veya mevcut Facebook avatarlarını Instagram hesaplarına bağlayabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   PUBG Bedava Redeem Kodları

Avatar

Android/iPhone Kullanarak Instagram’da Bir Avatar Nasıl Oluşturulur?

  1. Her şeyden önce, iPhone veya Android cihazınızda Instagram uygulamasını başlatın.
  2. Ekranın altındaki profil sekmenize tıklayın.
  3. Sağ üst köşedeki üç çizgiye tıklayın ve ardından “Ayarlar” seçeneğine tıklayın.
  4. Burada, Hesap’a tıklayın.
  5. Avatarlar’a ve ardından Başlayın’a tıklayın.
  6. Burada bir saç modeli, yüz şekli, sakal, kıyafet vb. seçerek başlayabilirsiniz. Avatarın size benzediğinden emin olmak için ihtiyaç duyduğunuz kadar zaman ayırın.
  7. Son kurulum sayfasına geldiğinizde veya avatarınızı oluşturmayı bitirdiğinizi hissettiğinizde, sağ üst köşedeki “Bitti”yi tıklayın.
  8. Instagram, oluşturduğunuz avatarı size gösterecek ve farklı hizmetler arasında senkronize etmek isteyip istemediğinizi soracak, onaylamak için “İleri” ye tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz